Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Terhes vagyok, de nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, de nem vagyok benne biztos, hogy a férjemé a gyerek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ráadásul még csak nem is európai férfival léptem félre, ha a szeretőmé baba, akkor az a születés pillanatában ki fog derülni... provokáljak ki egy műbalhét, hogy még most elhagyjon, mielőtt kitör a botrány? Félek...
2014. márc. 16. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

...hát nehéz lesz beadnod a párodnak, hogy ő az apja,

ha megszületik a ki "néger-baba" !!

2014. márc. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

na ez a kérdés már most nagyon szenzációhajhász...

de tegyük fel h nem kamuzol. Akkor szégyelld el magad és válj el a férjedtől ha ennyi gerinc nincs benned h a képébe mondd h nem szereted és félre lépsz akkor sajnos nem tudok rajtad segíteni mert szánnivaló vagy, senki se fog még téged pátyolgatni amiért ilyen sivár lélek vagy

2014. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

"provokáljak ki egy műbalhét, hogy még most elhagyjon, mielőtt kitör a botrányű"


Gratulálok. Nem elég, hogy megcsaltad, de ahhoz sincs bátorságod, hogy közöld vele, inkább aljas módon elüldözöd magad mellől. Tükörbe tudsz nézni még?

2014. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
20 perce jelent meg egy ennél szoftabb verzió, ahol a gyerek apja még nem néger...gondolom onnan merítettél ötletet. menj játszani kisfiam
2014. márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

nekem már ma ez a harmadik verzió ahol az ujdonsült kismama nagyon fél..


az elsőben az volt hogy nagyon szigoru katolikus a csalás neki mégis volt titokban egy 3 éves kapcsolata a mostani párjával 4 hónapja van együtt de az exétől van a gyerek akivel még összejár..


a második amit itt emlitettek már hogy anyuka fél hogy a terhességgel kiderül a megcsalás is..


most a bővített verziós nem európais apuka...


mi van unatkoztok a barátrnőiddel és versenyeztek ki tud több kommentet összeszedni? -.-

2014. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Csak nem elutaztál valamelyik arabországba, hogy felszedjél egy fiatalabb pasit?Valld be a tetteidet és lesz,ahogyan lesz, persze ha nem hülyülsz itt a kérdéseddel.
2014. márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Gerinc nélkül hogy akarod felnevelni a gyereked? Milyen értékeket akarsz neki megtanítani? Legalább annyi legyen benned hogy őszintén elmondod szegény férjednek milyen aljas és undorító voltál.
2014. márc. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Műbalhé??? Úgy gondolom a legfeleslegesebb amit tehetnél.

Ha a férjed szeret úgy sem akar egy balhé miatt válni!

Nyilván a legjobb az őszinteség, az hogy megbeszélitek hogyan tovább ezek után.

Zsákba macska, vagy a saját gyerekét neveli vagy másét. Esetleg te neveled mert nem megy bele.( Ami érthető teljesen jogosan)



Egyébként az én fejemben is meg fordult hogy ez 80% hogy kitalált kérdés és csak szívatod a jó népet!

2014. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
A szerető mit szól az egészhez?
2014. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mit mondanál? Genetikai mutáció következtében más színű a gyerek.
2014. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!