Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg rossz feleség vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rossz feleség vagyok amiért nem engedem, hogy a párom kiszívja a nyakam?

Figyelt kérdés
A párom minden áron ki akarja szívni a nyakam, de én nem akarom mivel azt látnák a munkahelyemen is. Ezért folyton duzzog, milyen gyerekes viselkedés ez?
2014. márc. 17. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Úgy is lehet harapdálni, szívogatni, hogy ne látszódjon.
2014. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Amennyiben a párod 15 éves, akkor még érthetö a kivánsága, egyébként nem.


Szerintem kiszívni valakinek a nyakát kimondottan bunkó dolog, értelme nincs, csak a másikat hozza kellemetlen helyzetbe.


Egy ismerösömnek majdnem az állásába került, mert nem mehet munkába ilyen állapotban.

2014. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Jesszus, de gyerekes!

16 voltam mikor kiszivta az akkori baratom a nyakam... Tavasszal salat hordtam vegig...

Neem vagy rossz feleseg...

2014. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Erre bonyolult válaszolni, mert párod nyilván az a fajta heves vérmérsékletű, aki szeretkezés közben harapdálja a partnere nyakát, mert nála ennek az erotizáló illatokat árasztó testrésznek a harapdálása csak fokozza a nemi izgalmat. Ő persze nem gondol arra, hogy ennek látható következményei lesznek, amit te meg takargatni akarsz mások előtt. Persze fel lehet fogni úgyis, hogy nem takargatod, mert büszke vagy rá, de ez másfelé viszi el a gondolatokat. Mindenesetre nézz meg pár természetfilmet valamelyik tv csatornán és láthatod, hogy ez pl. a nagymacskák között szinte törvényszerűen előforduló megnyilvánulás a hím állatok részről.
2014. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj, de szerintem ez nem normalis. Hany eves a parod, 15?

Szivd ki elobb te az o nyakat, aztan meglatjuk, o mennyire buszken fogja viselni a nyomat..

2014. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
A nyak kiszívása egy undorító, állatias, bunkó paraszt dolog. Ezáltal meg akar jelölni téged, a tulajdonának tekint. Képzelem milyen intelligens lehet a férjed...
2014. márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
más testrészt is ki lehet szívni, ami nincs a munkahelyeden szem előtt..
2014. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagy rossz feleség, a férjed a gyerekes nem is kicsit.
2014. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
ááááá el nem hiszem, hogy felnőtt emberek ilyennel küzdenek
2014. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Ó, nekem vicces volt, elmentünk egy péntek este gokartozni, ütköztem, a biztonsági öv foltban megütötte/megégette a nyakamat. Pont úgy nézett ki, mintha durván kiszívták volna.

Élmény volt hétfőn bemenni dolgozni... Főnökömön láttam, hogy méreget, de nem szólt - én külön nem akartam magyarázkodni, csak gyanússá tett volna.

Végül a kollégák között kezdtem el mesélni, bízva a folyosói pletykában - szerencsére működött, visszajutott a főnökhöz a baleset híre.

2014. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!