Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Apa megcsalta anyát elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apa megcsalta anyát elmondjam anyának? (Sürgős! )

Figyelt kérdés
Szóval láttam hogy apa gépén apa valakivel beszélget és azokat írják hogy szerelmem,párocskám stb és már régebb óta is csalja.Szerintetek megmondjam? (Sürgős!)

2014. márc. 19. 17:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%
Igen
2014. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
én is elmondanám
2014. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
55%
én apukádnak mondanám, hogy nem fenyegetni akarod, de anyukád is ugyanúgy rájöhet, ezért ha nem szeretné hogy a feleségével problémák legyenek, hagyja abba...
2014. márc. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
49%

Ez mitől sürgős?

Na mindegy, igen. Te is gondolom tudni szeretnéd, ha valaki hülyének néz. De azért kicsit tapintatosan hozd a tudtára.

2014. márc. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy tudom mennyire veszekednének és akkor 1 napig csak hallgathatnám őket.
2014. márc. 19. 17:19
 6/29 anonim ***** válasza:
66%

Micsoda szempontok...

Csak szólok, hogy valószínűleg elválnak majd és akkor ez lesz az utolsó veszekedés.

2014. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem azt az egy napot túléled, menj el a barátaidhoz, vagy csinálj más programot, de gondolj bele milyen lenne ha minden nap úgy látnád anyukádat, hogy mit sem sejtve teszi a dolgát...Mond el neki, de csak finoman.
2014. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
40%
és mi van ha te értelmezted félre a dolgot?
2014. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%

Mitől lehet sürgős? Bakker válaszadók, ti sose voltatok gyerekek/fiatalok?

Szerintem először apukáddal beszéld meg, mond meg, h láttad, mond el, h mit érzel, ne mond még azt se, hogy anyudnak elmondod, hagyd, h ők oldják meg egymás közt, csak simán apudnak tedd szóvá, higgadtan.

2014. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Apám rákos nincs sok barátom az egyetlen akihez mennék/ő jöhetne beteg.Mindketten betegek vagyunk és anyámnak baj van a szívével szerintetek tényleg megmondjam?
2014. márc. 19. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!