Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eddig anyummal éltem, de évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig anyummal éltem, de évek óta külön családra vágytam. Most hogy minden adott nem vagyok boldog, miért van ez velem? Mi lenne a helyes szerintetek?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, eddig mindig anyummal éltem úgy alakult az életem, hogy egyedül sose laktam. Végeztem a egyetemmel, elkezdtem dolgozni, otthon nagy ház van, jól kijöttünk anyummal nem éreztem szükségét egyedül lenni. Otthon bár szinte egyedül laktam, mert elvonultam a saját részembe, de tudtam ha kimegyek a nappaliba van kihez szóljak nem vagyok egyedül, viszont el is tudtam vonulni akár egész napra ha nem vágytam a társaságára. Viszont nagyon vágytam az utóbbi években már a saját családra és gyerekekre. Most januárban adott volt végre a helyzet, összeköltöztem párommal és a gyermekével és kiderült, hogy én is babát várok. Most viszont, hogy leginkább itthon vagyok és egyedül most azt érzem sokkal jobban érzem magam így. Mikor hazaérnek páromék sokszor szó szerint zsong a fejem tőlük, van hogy 1 órát fürdök csak hogy ne kelljen velük lenni. Azt érzem sokan lettünk hirtelen és jön majd a tesó is nem tudom hogy fogom elviselni, hogy hirtelen 4-en leszünk. Néha megfordul a fejemben milyen lenne, ha csak ketten lennénk a babám és én. Szó se róla, párom nagyon rendes, segít mindenben,szeretem, rossz szavam nem lehet rá de mégis sokszor idegesít valahogy most soknak érzem őket. Tudom nem ők a hibásak, semmi rosszat nem tesznek és szeretnek nagyon én mégsem vagyok boldog és azt érzem egyre kevésbé szeretem őket. Ti mit tennétek?
2014. márc. 28. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elnyomnám magamban ezt az érzést és elfogadnám, hogy lesz a párommal egy közös gyerekünk, akinek apára és anyára is szüksége van, ugyanúgy mint párom gyermekének is. Szóval CSALÁD lesztek és nem csak Te meg a gyerek.
2014. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre felesleges mentális szempontból következtetni valamire. Terhességnél egyszerűen biokémiai folyamatok következménye is lehet ez a lelkiállapot. Ilyenkor csináld ami jól esik, látogass meg embereket, vagy vonulj félre magadban. Nem kell mindenben problémát keresni, ahol nincs.
2014. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre van egy nagyon jo mondas: A sorsunk ketfelekeppen torhet ossze bennunket. Megtagadja amire vagyunk vagy megadja. Mert ha az ember megkapja amire vagyik mar nem tudja annyira ertekelni vagy mast akar, mas lenne a jobb, jobb volt a regi stb.

Ha meg nem kapjuk meg akkor meg attol torunk ossze.

2014. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írigylem a problémáidat.
2014. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor idegesitenek vonulj el a furdes nagyon jo otlet. Terhesen "normalis" ha zavarnak neha a hangok, hogy valaki sokat beszel. Nem tudom parod gyereke hany eves en magambol indultam ki engem borzasztoan zavarnak most a visongo, szaladgalo, folyamatosan beszelo gyerekek. A terhessegem elott egyaltalan nem zavartak es most se a gyerek maga csak a hangok, nyugalomra vagyok...
2014. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!