Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez komolyan normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komolyan normális?

Figyelt kérdés

Döbbenten olvastam egy másik kategóriában, hogy a házaspárok csak azért szexelnek, hogy abból gyerek legyen. A nő kiszámolja, mikor van rá a legnagyobb esély, aztán akkor agyba-főbe, előtte utána meg semmi.

Csodálkoznak aztán, ha megromlik a házasság... Vagy ez normális?

Nekem nincs gyerekem, de őszintén megmondom, nem így fogom csinálni, ha majd szeretnénk.... Csak nem fogunk védekezni, csináljuk amikor és annyiszor ahányszor jól esik, aztán vagy lesz belőle gyerek vagy nem. Ha nem, hát csináljuk tovább...


2014. ápr. 2. 13:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%

Abban a kérdésben nem volt benne, hogy " kizàrólag akkor, màskor sosem." Azt csak te képzelted bele. És a kérdésnek sem az volt a lényege.

Amúgy meg, ha tudatosan tervezik a tesót, miért baj, hogy együtt vannak abban az időben, mikor a legtöbb az esélye a fogantatàsnak? Mert azt nem írta, hogy csak akkor szeretkeznek, te meg a nagyszerű szövegértési képességeddel màr temeted a hàzasságukat...

2014. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
51%
Már hogy lenne normális? Ki írta ezt és honnét szedi? Lehet, hogy van egy két ilyen tulok, de a többség nem ilyen.
2014. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%

Mindenkinek más a normális. És mindenki úgy éli a házaséletét, ahogy akarja. Nem feltétlenül megy ettől tönkre a házasság. Ha az igényeiknek ez felel meg, akkor jó.

Nekem is volt olyan rokonom, aki a gyerekprojekt idején így élt házaséletet, mert az elsődleges fókusz a gyerek volt. Hogy ez miért volt így jó és kényelmes, azt csak ők tudják. Azóta is házasok, nyilván hogy hogy mennek a dolgok, azt nem tudom, és senkinek nincs is hozzá köze.

2014. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
49%

Van, akinek normális. Ha a vallás kategóriában olvastad, főleg.

Én sem bírnék így élni, de elfogadom, hogy van, aki így szeretne. Sőt! Tisztelem, ha kitart az elhatározása mellett.

Remélem, az ilyen gondolkodású emberek hasonló gondolkodásúval lépnek házasságra. Ebben az esetben a házasság hosszú lesz, és boldog.

Baj van viszont akkor, ha a házaspár egyik tagja gondolkodik csak így.

2014. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Első!

Nem kimondottan 1 kérdésre gondoltam. Sok ilyet olvastam már.


Nekem nem normális dolog, hogy csak azért szexeljek, hogy abból gyerek legyen aztán bőgjek, ha nem jött össze.

2014. ápr. 2. 13:16
 6/31 anonim ***** válasza:
95%

Alapvetően nem normális. De nem lehet, hogy a lombik témakörben olvastad? Mert akkor sajnos ha tetszik, ha nem, akkor van együttlét, amikor az orvos mondja, én nem akkor, amikor a párnak kedve van vagy épp nincs.

Persze, nehéz megérteni, de ha már valaki 5-6 éve nem védekezik és babát szeretne, akkor ez van. Nem mindenki tudja elfogadni, hogy pusztán védekezés nélkül vagy lesz belőle valami, vagy nem.

Egyébként a friss statisztika szerint a párok 20%-ának nem lehet természetes úton gyereke. Épp tegnap láttam egy riportot Czeizel Endrével.

2014. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem, nem a lombik témakör volt. Azt tudom, hogy ott nem úgy megy.. :) Azon nem is csodálkozom és megértem..
2014. ápr. 2. 13:23
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem gondoltam, hogy a lombik ilyen. Mindenesetre elég illúzióromboló lehet ezt így csinálni, főleg ha több beültetésre is szükség van.
2014. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%

A lombik "kemény meló", a cél szentesíti az eszközt, a romantika és társai gyakran kirepülnek az ablakon.

De jó esetben ez átmeneti.


Továbbra is azt gondolom, az, hogy a kérdezőnek mi normális, nem jogosít senkit arra, hogy ítélkezzen. Mindenki úgy szexel, ahogy akar, annyiszor, ahányszor akar, és olyan célból, amilyenből akarja.

2014. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
De ezek a nők nem azért szexelnek a férjükkel, mert tetszik nekik, imádják, kívánják. Hanem, hogy minél előbb gyerekük legyen. És ez undorító! Az ilyenek menjenek spermabankba.
2014. ápr. 2. 13:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!