Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszik rám ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik rám ennyire a férjem?

Figyelt kérdés

Van egy 2,5 éves lányunk. 3 hónapja színházba mentünk volna, átvittük a lányunkat anyósomhoz, de ő ránk telefonált hogy lázas és hányt a lányunk, menjünk érte. Mentünk is érte, a férjem egy szóval nem mondta, hogy ne menjünk.


De azóta ha közös programot akarok szervezni kettesben, nem hajlandó rá, mert "úgyis felültetem valami mondvacsinált hülyeséggel".


Igaza van? Mi a véleményetek?


2014. ápr. 6. 18:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Ehhez ismerni kéne az érem másik oldalát is. El nem hiszem, hogy csak ezért csinálja ezt :D
2014. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
VÁLJATOK EL AZONNAL!
2014. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

ez így nagyon nem kerek, ha beteg volt a gyerek, akkor az nem felültetés, főleg nem mondvacsinált hülyeséggel.

valami más van ott!

2014. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Ha csupán emiatt mondogatná ezt,akkor simán rámondanám,hogy azért,mert egy bunkó.Viszont nem tudom,milyen a kapcsolatotok,mennyire jó köztetek a viszony,nem ismerlek titeket,és a körülményeiteket.Így nehéz objektív választ adni a kérdésre.
2014. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Többször beszéltem vele, azt mondja ez a baja. Mert szerinte ez egyértelműen mutatja, hogy a gyerek fontosabb nekem, mint ő.


Eddig jártunk el kettesben havonta 2-3x.

2014. ápr. 6. 18:17
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Tehát ő elvárta volna, hogy menjetek el a színházba, amíg a gyerek hányt meg lázas volt?

És nyugodtan végignézte volna az előadást?

2014. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen, szerinte menni kellett volna mert már ki volt fizetve és az anyjánál is jó helyen lett volna a gyerek.
2014. ápr. 6. 18:25
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

A kislány nem a férjed gyereke is?


No comment!!!!!!


Mi a fenének vagytok együtt?

2014. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%

Basszus konkrétan hagyta volna hogy a saját gyereke olyan betegen nélküle legyen?

Semmi aggodalom nem ett volna benne????????


Ehhez nem kell anyának lenni., hanem csak szerető szülőnek..

A férjed nem az. Pillanatnyilag



Viszont ahogy mondták az éremnek van egy másik oldala is.. Nagyon erős az álláspontja, viszont ezt okozhattad te is( nem biztos!! Csak egy lehetőség) tehát annyira féltekeny a gyerekre, hogy a saját szeretete már nincs is... Tehát ennek lehet oka(amin neked kell valtoztatni) lehet ok nelkül..azzal nem fogsz tudni mit kezdeni, és csak rosszabb lesz, ha így van...


Dehogy a gyerek komoly betegségét mondvacsináltnak tituálni, azért erős...


Ki kell deríteni mi az ok, mert erre rámegy lassan, de biztosan a kapcsolatotok!!!

2014. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%

Amikor átvittétek, akkor még nem volt semmi baja?

Vagy már eleve beteg volt?

Nem igazán értem.

Nem hiszem, hogy kizárólag emiatt haragudna a férjed. Főleg ha eddig mászkáltatok kettesben és csak most nem jött össze.

2014. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!