Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy ilyen embernek való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen embernek való gyerek? Mégis hogy képzeli ezt egy férfi?

Figyelt kérdés
Egy netes társkeresőn már immár két éve fennvagyok, és egy este rám írt egy illető, írta hogy laza kapcsolatot keres magának. Ő már házasságban él, jön a gyerek is, de ő úgy érzi hogy mellé kell lépnie, meg kell csalnia folyton a feleségét. És főképp mikor meghallottam hogy gyerek fog születni két hónap múlva, teljesen elszörnyülködtem, hogy lehet ennyire gerinctelen alak, hogy tudja hogy családja lesz és ennek ellenére is szexpartnert keres magának. Én még azon is gondolkoztam hogy elküdlöm a feleségének a beszélgetésünket, de most tegyem tönkre az életüket? Habár milyen életet? Azt ahol a férje alapból csalja több emberrel? És a feleség meg nem tud semmiről...

2014. ápr. 8. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Jó reggelt! Tudod, hány ilyen "család" van? Rengeteg! És a nők nagy része is tud róla. Csak nem hülye majdnem minden feleség. Megszokás, megalkuvás, vagyonközösség. A legtöbb házasság erre épül, nem pedig az életünk végéig tartó szerelemre.
2014. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
a statisztikák szerint nagyon sok férfia éppen akkor lép férlre amikor a feleséger terhes. Valószínű nincs szex köztük, a pasiknak meg ugye alapösztön. Sajnos sokan nem tudják kordában tartani magukban ezt az ösztönt. A legdurvább ebben, hogy a laza kapcsolkataik miatt szerintem lelkiismeret furdalásuk sincs merthát a terhes asszonnyal úgysem lehet összebújni és ők csak megoldják maguknak és ez szerintük nem is baj.
2014. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hát ez szerintem elég nagy baj !!!!

Én mondjuk hiszek az élet végéig tartó szerelemben de ahhoz két ember kell, amiben fenn kell tartani a szerelmet. Nem várhatod el csak a másiktól...

2014. ápr. 8. 22:10
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

Most miért kellet lepontozni, mert ilyen az élet? :S

Nem azt írtam, hogy ez a helyes! És az én házasságom nem is ilyen. Nálunk 12 év után is van szerelem, vágy, izgalom!

2014. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%

"Egy netes társkeresőn már immár két éve fennvagyok"


Ha már két éve fent vagy (és árulod magadat) egy társkeresőn,

gondolom, hogy írt már neked vagy 2ezer pasas.

(Ha ronda vagy és kövér, akkor is írt vagy ezer.)

Két év alatt randiztál kb. 500-al,

lefeküdtél vagy 100-150-nel.

Ezek után, mire játszod a meglepett erkölcs csőszt??!

2014. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
*kellett :)
2014. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
van ilyen sőt én olyanról is tudok ahol a feleség dug félre pedig gyerek is van
2014. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
9%
Azért regisztráltál a társkeresőre, hogy kavarhasd a sz.art más családok életében? Számomra az az undorító, hogy te elgondolkodtál azon, hogy elküldöd a feleségének a beszélgetésüket. Szánalmas vagy, mi van, két éve fent vagy, és nem kellettél senki másnak eddig? Savanyú a szőlő?
2014. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%

"Én mondjuk hiszek az élet végéig tartó szerelemben de ahhoz két ember kell, amiben fenn kell tartani a szerelmet."

Teljesen igazad van, ehhez két ember kell. De attól, hogy te így gondolod, attól még lehet olyan párod, aki egyszercsak már nem így gondolja. (persze azt kívánom, hogy ne így legyen!). Lehet, hogy az illető pasi felesége is hisz az élet végéig tartó szerelemben csak éppen nem olyan ember áll mellette, aki ugyanezt hiszi. A házasságok álatlában úgy kezdődnek, hogy a felek bíznak a szerelemben meg abban, hogy fenntartják ezt életük végéig, hiszen ezért házadostak össze. Senki sem azért házadosik, hogy 5 év múlva elváljon, aztán hoppá mégis mennyi válás van.

Igen, a szerelem fenntartásához két ember kell. De azt nem tudod a másik félre ráerőltetni, hogy ő akkor is akarja ezt, ha már nem akarja.

2014. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Netes tarskereso : az olyan szemelyeknek valo akik eloben nem jatszak a nagylegenyt, a nagyvaganyt. Orulok neki ha mas eloben siman ismerkedik, en nem. Az meg hogy a netes tarskeresonek milyen hire lett, illetve milyen tapasztalatokat elt at mas, az a maga szive joga.

Tisztazni szeretnem ( aztan hiszi aki hiszi, aki nem az meg nem), az illetovel a beszelgetesunk nem tartott 3 percnel, mivel sok emberrel ellentetben van bennem erkolcs! Fura mi? Nem dugopajti kell, es ugy erzem kikerhetem magamnak a szebb hangnemet, nem mint ahogy jopar hozzaszolasban eszleltem!

Es meg en vagyok a ... kavaro? Miert? Mert leirta mi a gondja s otthagytam? Mindegy is, jobb ha nem boncolgatjuk.

Csak le szerettem volna irni ezeket.

Es ezt mind azok utan mondom, hogy minden kapcsolatom eddig egy csod volt, de meg remenykedem hogy jon egy jobb, aki nem olyan lesz.


Koszonom szepen az ertelmes hozzaszolasokat! Mellesleg nem pontoztam le senkit, holott egyesek megerdemeltek volna.

Viszont megkernek masokat hogy ne irjanak se velemenyt, se semmut, nem erdekel, nem az volt a celom hogy engem blamaljanak es minositsenek.


Koszonom hogy elolvasta ezt valaki :)

Tovabbi szep eletet mindenkinek !

A rosszindulatuaknak meg megszebbet - rajuk fer !

2014. ápr. 8. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!