Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez igy normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igy normális? Titeket zavarna?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar ha férjem textel akár női munkatársával is és én nem tudom miről. És őt sem zavarja, ha én skypelok régi fiú baráttal.
2014. ápr. 9. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Megbíztok egymásban... Ennyi szerintem
2014. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Ez így a normális.
2014. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsések vagytok, így kéne minden párnak bíznia egymásban. 100%-os bizalom nélkül nincs értelme, csak ezt sokan nem képesek észrevenni.
2014. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk is így volt(tekintve mert egymás anyanyelvét úgy sem értjük , szóval egy közös harmadikat használunk) de amikor evés közben is, meg mellettem az ágyban is , meg minden alkalommal már egy adott csajjal facezik, és pláne amikor jött az összehasonlító kérdéseivel (engem hasonlítgatott a csajhoz, hogy én mit válaszolnék erre arra, mert ő azt mondta) akkor már zavart.
2014. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Már már kezdtem azt hinni mi nem vagyunk a "normálisak", annyi olyasmit olvasok itt, hogy bejelöl a párja valakit facen, vagy hozzámert szólni az ellennkező neműhöz és kiakadnak.

2014. ápr. 10. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!