Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondanátok el otthon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok el otthon, hogy súlyos betegek vagytok?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál és sajnos műtét előtt állok. Hogyan mondjam el a páromnak? Van három kiskorú gyerekünk nekik nem szeretném elmondani. Ti mit tennétek? Nem szeretném, ha aggódna a párom.
2014. ápr. 15. 17:44
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
46%
Joga van tudni az igazat...
2014. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Jó, de hogy mondjam el neki?
2014. ápr. 15. 17:53
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudta, hogy mész orvoshoz? Ha igen, biztos megkérdezi, mi volt, és akkor elmondhatod.

Ha nem, akkor kezdheted kb így: "Voltam ma orvosnál" - erre biztos visszakérdez, hogy mit kerestél ott, és akkor kaphatsz az alkalmon.

"Valószínűleg meg fognak műteni" - szerintem ez jó, nem kell túlbonyolítani.

2014. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
Mi a problémád?
2014. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Leültök, megmondod neki hogy voltál vizsgálaton, rossz az eredmény, ezért műtét szükséges.

Azzal hogy hallgatsz nem leszel előrébb, mert úgyis kiderül

2014. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Hogy? Magyarul vagy amilyen nyelven ért!


Nem is értem. Egy jól működő kapcsolatban az ember nem titkolózik. Főleg nem nagyobb dologban.

2014. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy aggódjon. El lehet ezt valahogy titkolni?
2014. ápr. 15. 18:00
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne titkold el, csak rosszabbul jársz vele. Természetes, ha aggódni fog, de azért eltitkolni... mégiscsak alap a bizalom, vagy nem? Fordított esetben te örülnél neki, ha a párod ilyen kaliberű dolgokat titkolna előled, csak hogy te "ne aggódj"?
2014. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
87%

Ne titkold el semmi képp... Abból csak nagy kavarodás lesz. Pl mi van, ha épp műtenek, és a párod keres? És nem talál? Vagy mit mondassz műtét után, ha esetleg bent tartanak? Hol vagy? Mit csinálsz?

Mindenképp mondd el Neki, mert a kettőtök közti bizalom alapja az, hogy tudnia kell a műtétedrő. Az pedig természetes, hogy aggódik.

Te pl hogyan reagálnál arra, ha a párod elmenne egy műtétre, és nem szólna Neked semmit, azért mert nem akarta, hogy aggódj?

2014. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha műteni fognak akkor azt nem lehet eltitkolni. Persze hogy nem szeretnéd hogy aggódjon, de ez teljesen természetes hogy aggódik érted, mint ahogy te is a gyerekeidért. Amúgy is könnyebb lesz ha ott van melletted és együtt csináljátok végig. Jobbulást, remélem hamar meggyógyulsz.
2014. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!