Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félek párom megcsal, szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek párom megcsal, szerintetek a "körmére nézzek", vagy hagyjam inkább az egészet és hülye ötlet?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk elején megcsalt és hazudozott párszor. Ez még nagyon az elején volt, lassan 6 éve ennek nem is foglalkoztam már a dologgal. Most viszont beindult a bogár az agyamban. Lehet fogni női megérzésre, féltékenységre vagy hormonokra (babát várok) nagyon remélem, hogy alaptalan, de félek hogy van valakije:(. Mindig is csöndes típus volt, soha nem mesélt nagyon a munkáiról, a napját is kb. fél percben letudja ugyanazokkal a mondatokkal általában, de most szemet szúrt valami apróság...nem részletezném, de arra gondoltam ha ma este végez elmegyek a munkahelyére és "meglepem", hogy együtt jöjjünk haza. Szerintetek hülyeség? Van értelme? Menjek, vagy maradjak? Félek eléggé...:(
2014. máj. 9. 21:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%
én màr a megcsalàsnàl leléptem volna, de ha te még szülsz is neki...hàt, te tudod. Menj utàna szerintem, és ird majd meg, mi volt!
2014. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Tégy ugy mintha meglepi lenne, vigyél neki nasit:)
2014. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Elmentél?
2014. máj. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mit vársz egy ilyen munkahelyi látogatástól? Mert nem hiszem hogy éppen az íróasztalon vagy gyalupadon fogod találni a férjedet, amint éppen.................
2014. máj. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 wiWell ***** válasza:
Ha ettol úgy érzed, hogy meg fogsz nyugodni, akkor menj. Viszony még ha meg is csal akkor sem hiszem, hogy látni fogsz valami kompromitálót. Vigyázz, hogy ne jojjon rá, hogy gyanakszol, tegyél úgy mint aki pl. arra járt vagy valami.
2014. máj. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
8%

Nem megalázó a számodra, hogy a párodat ellenőrzöd? Bennem több tartás van, én nem tenném. Mindent megadok neki, hogy ne legyen szüksége másra. Ha meg ennek ellenére meg akar csalni, úgyis meg fog, akármennyire is nézegetek a körmére, sőt úgy még inkább. Akkor viszont nem vagyunk egymáshoz valók, majd találok mást, aki hűséges.

Amúgy meg amitől félsz, azt bevonzod! Ne agyalj, csak tartsd nyitva a szemed, és kész!

2014. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Túlértékelik a bizalom szót, sőt minél jobban bízik valaki a párjában, azt annál könnyebb megcsalni, palira venni! Mert bízhatsz te a férjedben, ha ő ezt baromira leszarja. Pont a mai világ az ahol senkiben nem lehet megbízni, és a megérzés sokszor megalapozott. Én is bíztam, megéreztem és igazam is volt. Beszélj a férjeddel, mond el neki hogy mi bánt, és még ha nem is csal éppen meg, nyisd fel a szemét hogy mit veszítene vele ha megtenné. Egy jó kapcsolat, gyerek, nagy kincs a világban.
2014. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Addig nem mennék amíg nincsenek jelek, megváltozott napirend vagy szokások. A terhesség biztos hogy közrejátszik, most fokozottabb törődésre van szükség és ilyenkor érzékenyebb az ember. Talán csak emiatt indultak be a szenzorok. Menetel helyett inkább csináljatok közös meghitt programokat, beszélgessetek többet, legyél vele őszinte és nyugodtan kérdezz rá az olyan dolgokra amiken agyalsz. A reakciója és a válaszai, testbeszéde sokmindent el fog árulni. Szóval szerintem egyelőre elég ha csak nyitva tartod a szemed.
2014. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!