Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 24 éves lány vagyok. Szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves lány vagyok. Szeretnék férjhez menni a barátomhoz. Családot akarok magamnak. Olyat, mint amilyenben felnőttem. Nálam idősebb egyedülálló, elvált kolléganőim miért akarnak az elképzelésemről lebeszélni?

Figyelt kérdés
Szerintem csak azért mert nekik nem jött össze.

2014. máj. 17. 08:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
50%

Én is 24 voltam, mikor férjhez mentem. Ne hallgass az egyedülálló barátnőidre, valószínű nem véletlen, hogy senki nem marad meg mellettük........

Csak csináld ami szeretnél és ennyi!

2014. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom van aki azért akar lebeszélni, mert rosszak voltak a tapasztalatai a házasságát illetően, míg egyesek lehet magányosak és "irigyek" másra. Én inkább arra gondolok, mivel írtad hogy elváltak, hogy csalódtak, rossz tapasztalataik vannak, nem mindenki rosszindulatból akar lebeszélni szerintem. De ez a te döntésed!
2014. máj. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem meg egyszerüen meglepődnek, mert nem gyakori,hogy 24 évesen házasodnak.
2014. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
48%
Mi csak egy picivel idősebben, 25 évesen házasodtunk. Idén lesz a nyolcadik házassági évfordulónk. Ha 17-18 évesek lennétek, lehet, hogy én is csodálkoznék, de felnőttek vagytok. Ne foglalkozz a vészmadarakkal! Tegyetek minden nap a kapcsolatotokért, és nem lesz gond.
2014. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
45%
Nem lehet, hogy ezt te nagyon dicskedve közlőd minden héten? Mert én nem teljesen értem minek kell erről egyáltalán beszélni velük.
2014. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
46%

Nekem is kererek. Pererc megmonták a kolléganők( elvált mind!!!) hogy ne...

Aztán:" végülis egyszer ki kell prőbálni!"


Azér mondják, mert rossz tapasztalatuk van, és az alapjánvéleményeznek. El sem tudnak kepzelni mást..



Egy béna példa..

Van egy vitamin, amit ki szeretnel próbálni, úgy érzed a hatasai neked jók lennenek, és szeretned is..

Erre jönnek a kolléganők, akik már próbalták, de nem érte el ehpgyik sem azt a hatasát amit vart, sőt, kiütésük lett tőle.. 4 ből 3-nak... Egyik sem fogja javasolni, sőt le akarnak beszélni, nehogy úgy jarj mint ők..

Közben pedig előfordulhat, hogy neked az a tökeletes készítmén?.

Persze...de ha ki sem próbálod nem tudod meg:)


Béna példa, deezert akarnak lebeszélni

2014. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
54%

Nekem nem kolléganőim, hanem igen közeli barátnőim mondtàk (a hátam mögött természetesen) hogy nem örülnek az esküvőmnek.

Őszintén elgondolkoztam akkor, hogy elhívjam-e őket az esküvőmre, hisz nem akarok nekik kellemetlenséget okozni azzal, hogy meg kell játszani az örömüket. :-)

2014. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
55%
Csak egy tanács: ne hidd azt, hogy mindenki irigy rád, aki nem ért veled egyet, mert nagyon beképzelt leszel tőle.
2014. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
67%

Az előzővel egyet kell értsek.

Szerintem csak fiatalnak gondolnak, és ennyi.

Nem feltétlenül irigyek.

2014. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
5%
Sok boldogságot Nektek! Akiknek nincs, azok mindig is irigyek lesznek azokra, akiknek van. Ennyi.
2014. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!