Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki tényleg szereti a feleségé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tényleg szereti a feleségét, az megtudja csalni, a szemébe tud nézni utána?

Figyelt kérdés
Nem egy alkalomra gondolok, hosszabb viszonyra.
2014. júl. 3. 21:29
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2014. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2014. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
82%
Hosszabb viszonyt biztos, hogy nem.
2014. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
73%
Ha szerelmes még bele, akkor nem. Viszont lehet valakit, akit valaha szerelemmel szerettünk, egyszerűen családtagként is szeretni. Ez nem kizárólagos érzés, simán beleszerethet mellette az ember valaki másba, így a megcsalás is előfordulhat.
2014. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
76%
Akit szeretünk eleve nem csaljuk meg...
2014. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
31%
Simán. Éltem 6 évig Dél-Olaszországban, arrafelé a férfiak korán nősülnek, szívesen vállalnak gyerekeket, a válás annyira nem opció, viszont szinte mindnek van szeretője a feleség mellett. Titokban, de félrelépnek, holott abszolút első nekik a család, el nem hagynák őket semmiért. Nyilván ez nem csak arrafelé van így, biztosan mindenki tud példákat mondani.
2014. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
37%
Hát szerintem van olyan szituáció, amikor ez is előfordulhat. Én pl. szeretem a férjemet, bármit megtennék érte, mégis évekig szeretőm volt mellette. Teljesen belefeledkezett a munkájába, éjfélre járt haza, semmi szex nem volt közöttünk, 2 évig bírtam, utána egyszerűen csak megtörtént egy pasival, egy munkatársammal, sose voltam belé szerelmes, de kívántuk a szexet és egymást, aztán nem álltunk meg egy alkalomnál, mert jó volt vele és jó volt nőnek érezni magam a szextől. Tudom erre az az átlag válasz, hogy el kellett volna hagynom a férjemet, de én őt szerettem és nem akartam elhagyni, most is őt szeretem, de szeretőt már nem tartok. És én a szemébe tudtam nézni a férjemnek akkor is, ha éppen a szeretőmtől jöttem. Úgy gondoltam, hogy ennyi kis boldogság nekem is jár, ha a férjem nem adja meg ezt, akkor valahol ki kell, hogy elégítsem a vágyaimat.
2014. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
43%
#7: Más a szerelem, és más a szeretet.
2014. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
21%
8 Biztosan, de néha olyan furán össze tud kapcsolódni a kettő :) A szerelem amúgyis csak néha érezhető, legalábbis nálam, mondjuk esetemben egy 10 éves kapcsolatról van szó, persze nem ugyanolyan, mint ami az első 2-3 évben volt, de nem tudnám azt sem mondani, hogy nem vagyok szerelmes a férjembe, nagyon sokszor érzek szerelmet iránta.
2014. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
64%

Aki szereti a házastársát, akár férfi, akár nő semmilyen körülmények között nem csalja meg.

Akkor sem, ha kevés a szex. Gyenge jellemre vall, ha valaki nem tud uralkodni a testi vágyain! Akkor is megcsalja a párját, ha az hosszú ideig beteg?

A csalás semmi körülmények között nem engedhető és nem bocsájtható meg.

2014. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!