Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek a Gyermeke házasodott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a Gyermeke házasodott, milyen érzések pörögtek a fejében a ceremónia percei alatt?

Figyelt kérdés

2014. júl. 19. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem "pörögtek a fejemben" ézések, hanem csak arra gondolta, hogy neki is eljött az az idö, amikor összeköti az életét a párjával. Kicsit meghatódtam, de semmi "drámai", értve ezalatt sírás, meg hasonlók.
2014. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát nekem nem a gyerekem, de tesom házasodott, akkor voltam életemben először esküvőn és ahogy apa bevezette olyan volt mintha eg filmben lennék, még most is megkönnyezem.

inkább hatás, érzések, érzelmek voltak bennem, a fejemben mint gondolat, semmi.

2014. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam, de igazából érzelmek, hatások stb.-re gondoltam, többször voltam már esküvőn, de mindig megkönnyeztem a meghatottságtól, most az én gyermekem fog az oltár elé állni, ezért is kérdeztem,mert eléggé érzékeny vagyok, már most elszorul a torkom, mert közeledik az idő.
2014. júl. 19. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:

"már most elszorul a torkom,.."


hát ezt fogod érezni, csak fokozottabban


én még barátnőm(6 éves korunk óta ismerjük egymást) kisfiának én mentem el helyette anyáknapjára, mert ő dolgozott, de ezt sem bírtam ki könnyek nélkül, eleve hogy barátnőm már Anya és az a kis csöppség, akit nemrég pelekáztam én is, már szaval a maga módján és olyan a mai világ, hogy alig él meg az ember a fizetéséből, de még a saját gyermekének első anyáknapjára sem tud elmenni, szóval akkor minden összejött abban a könnycseppben

2014. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!