Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti még szoktatok csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti még szoktatok csak úgy csókolózni a házastársatokkal? Most nem csak arra gondolok hogy amikor szexeltek csókolóztok-e de ez is érdekel?

Figyelt kérdés
És mióta vagytok házasok mert az is fontos? Meg hogy milyen köztetek a kapcsolat? És hogy szeretitek egymást szerelemmel vagy már csak szeretettel?

2014. júl. 23. 23:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem. 5 éve vagyunk házasok. Eltávolodtunk. Egy időben fájt, szóvá is tettem, de ma már nem érdekel. Ez persze nem azt jelenti, hogy ne vágynék közelségre és csókokra, igazi, szerelmes csókokra, csak mi már ehhez nagyon távol vagyunk egymástól.
2014. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%

A szüleim csak akkor szokták megcsókolni egymást, ha elválnak (pl. egyikük megy munkába vagy ilyesmi).

Amúgy nem szeretik egymást (se szerelemmel, se barátilag), szerintem ez csak olyan automatikus megszokás náluk.

2014. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ó, basszus, nekem ez olyan fura. Még csak 19 vagyok, fogalmam sincs milyen házasságban élni, de ezek olyan szomorú dolgok....

Eleinte tök jó minden, aztán a végén pedig minden vágy kihal, megunják egymást....:/

2014. júl. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

6 éve vagyunk együtt, 3 éve vagyunk házasok.

Mi gyakran csókolózunk, és szeretjük egymást, remélem ez így is marad!

2014. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi házasok csak 7 hónapja vagyunk, de 5 éve vagyunk együtt. Nálunk vannak még csókok, simogatás, ölelések, bújás, szex nélkül is. Remélem, így is marad majd.
2014. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
Mi nem voltunk soha az a nyali-fali pár akik mindig mindenki előtt egymás ajkán csüngenek. De megesik néha,hogy elcsattan egy-egy csók,bár nagyon sokat dolgozunk és rohanunk,neveljük a kamasz gyermekeinket,tehát időnk is kevés van bármire ezért legtöbbször a csók után mi egymásnak esünk és több lesz a dologból:) Mi 21-éve vagyunk házasok,a test talán öregszik,de a lélek soha,majd megtapasztaljátok....
2014. júl. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
26%

# 3-as, sajnos ez így van, szinte már-már törvényszerű! :-(( Érettebbnek tűnsz a korodnál, 19 évesen én ezt nem tapasztaltam.


Mit nevezünk csóknak? :)) Úgy értem, ennél a kérdésnél. Nyelves, vagy csak szájpuszi? Én csókolózni szeretek, vagy szerettem(?) Mi kb. 27 hónapja vagyunk együtt és már kevés a csók. Szerelem sosem volt a részemről, már kezdek leszokni az egészről és ez elszomorít. Azon vagyok, hogy lassan kihátrálok az egészből és nem akarok több párkapcsolatot. Még megnézem a nőket, spontán "reakcióként", de lassan már nincs szükségem másik emberre. Ez persze, nem túl kellemes érzés…

2014. júl. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%

25 éve vagyunk házasok és szoktunk csókolózni, igaz nem minden nap, de néha néha igen, és nem feltétlenül mindig de általában lesz belőle szex is, de szex közben is megesik ,hogy csókolózunk.

Minden nap, mikor elmegyünk otthonról vagy hazajövünk, szájra adott puszival "csókkal" köszöntjük egymást és a gyerek is arcra adott puszit kap és ad mindkét szülőnek és viszont is így van. Remélem a családját is majd sikerül erre/így nevelnie.

2014. júl. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsések vagytok!!!!
2014. júl. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
…és az is fontos, hogy a gyerek mit lát, mit lát el a szülőktől. Ha pozitív a példa, az jóóóóó!
2014. júl. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!