Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, ti elvárjátok a párotoktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti elvárjátok a párotoktól/férjetektől hogy hazaszóljon, ha később ér haza?

Figyelt kérdés

Nem kell engedélyt kérnie természetesen, nem is zavar ha eljár a barátaival.


De az nagyon, hogy várom otthon a friss vacsorával és még egy sms-t sem tud küldeni.

Ráadásul a gyerek is kérdezi hogy apa hol van.

Meg persze ha sokáig marad el (2-3 óránál többet) akkor aggódok is érte.


Ti ilyenkor mit tesztek? Rátelefonáltok?


2014. júl. 31. 16:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Rá bizony!
2014. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%

Magától szól, ha később jön. Egyébként én is.

Minket így neveltek.

2014. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
2-3 óránál többre nem tűn még el akkor igen szóljon, 20-30 perces késésért nem szokott.
2014. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Én elvárom, de nem csak tőle, hanem a család minden tagjától, gyerekektől: kivel megy, hova és mikor ér haza, nálunk ez az alap. Ha valaki késik, telefonál, hogy ne idegeskedjen a másik.
2014. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%

Igen, én elvárom hogy szóljon.

Több okból is.

Ha nagyon későn jön, akkor nem akarom a gyerekeket éheztetni, no meg én se akarok éhen halni.

Arról nem is beszélve, hogy ha több órát elmarad, addig akár én is csinálhatok programot magamnak, nem kell otthon azt lesnem mikor ér haza.


Persze nálam már nagyok a gyerekek.

Ha nem szól mérges vagyok, mert nincs tekintettel rám. Nem fontos neki az időm és az energiám. Ezt utálom.


Persze egyszer-kétszer kiakadtam eleinte, elmondtam neki hogy ez alap hogy szólunk a másiknak, és úgy is van. Mindig szól.

2014. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
Azt én is utálom ha nem szól haza. Ha hívom pedig "nem hallja." meg ha elmegy sörözni akkor azt mondja,hogy nem túl későn jőn..ez nála a hajnal 3 óra taccs részegen..én meg rágjam otthon a kefét. Jah,és persze én hisztizek :-(
2014. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem elvárom ,hanem a párom részéről alap ,hogy szól ha valami miatt később érkezik . Ez kölcsönös . Tuti rátelefonálnék a helyedben !
2014. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%

Jó lenne, de nem teszi. Rendszeresen elfelejt hazaszólni.

Hazafelé megcsörget, hogy 20 perc, de addigra már 3 órája várom.

Mivel egy ideje együtt vagyunk már nem aggódok.

Nem telefonálok rá, de azért nem mert csak jobban felbosszant a magyarázkodása.


Bezzeg ha én 10-re ígérem magam akkor 10.05-kor már jön a telefon :)


De jó lenne, ha egy sms-t megeresztene. Csak nem mindegyik példány alkalmas a feladatra :D

2014. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Persze, nem 20-30 percről van szó, minimum 1 óráról.


És igen, otthon vagyunk, gyerek éhes, ettől nyűgös, én is nyűgös vagyok - nehéz mosolyogni. Általában persze megy, de néha előjön a házisárkány ilyenkor.

2014. júl. 31. 16:48
 10/25 anonim ***** válasza:
38%

Az enyém random megy be dolgozni (van törzsidő, amit benn kell lennie), és sosem tudom követni, mikor megy el, és ehhez képest mikor kéne hazaérnie, vagy hogy egyáltalán hány órát dolgozik le aznap, mert van, hogy 6-ot, van, hogy 12-t. Szóval nem, de ha amúgy elmenne a barátaival hajnal 1-ig, akkor szól, mondjuk munka utána hazaugrik előtte.:)


Én a helyedben egy óráért nem telefonálnék.

2014. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!