Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy sok belőle?

Figyelt kérdés

Ne higgyetek szívtelennek és hogy nem szeretem a páromat,de amíg valaki ezt át nem éli,nem tudja,hogy milyen érzés.

12 éve vagyunk együtt lassan,teljesen átlagos kapcsolatnak indult,persze jó értelemben átlagosnak.

Aztán az évek folyamán szépen lassan eldurvult a helyzet.

Nem hívogat és ellenőrizget,hogy vajon mit csinálok,tehát a bizalom megvan.Nem gyanúsítgat,rendez féltékenységi jelenetet,mégis „rám van telepedve”.

Ha azonos a szabadnapunk folyton rajtam a keze,a szája és „dörzsöli hozzám a lelkesedését is”.

Reggelente ha csak megmozdulok bújik hozzám,mert azt hiszi egy átfordulok a másik oldalamrá –ról,hogy fent vagyok,lehet piszkálni.Minden egyes áldott reggel.

Este minimum 5-10 percig puszilgat (inkább több),simogat,ölelget stb.

Hétfő reggel mentem dolgozni,6.30kor keltem,7.15kor kellett indulnom,ez alatt 4szer adta a kezembe,pedig elsőre is megmondtam,hogy felejtse el.

Egy vacsorát nem tudok úgy megcsinálni,hogy ne a nyakamban lógna.

Nem csókolhatom úgy szájon,hogy ne nyitná a száját,hogy ebből nyelves lesz.

Képes szex közben úgy csókolgatni a nyakam,mintha éppen enné azt és „bizisten” csámcsog hozzá,hogy milyen finom.Sokszor mikor már 10edszerre „elsírja” hogy ő mennyire szeret engem,kiejtek a kezemből inkább mindent és szájon puszilom csak hagyja abba.

A nemi éltünk szerintem teljesen korrekt a heti 2-3 együttléttel,én is akarom,ezzel nincs gond.

Nem tudom másképp leírni és érzékeltetni veletek,de tényleg MINDIG RAJTAM VAN.

Számtalanszor átbeszéltük már,hogy ez nekem sok,mindig próbál változtatni,néha enyhe változás átmenetileg tényleg érzékelhető.

Nap,mint nap szörnyetegnek érzem magam,amikor rárivallok,hogy ELÉG,mert a szép szó nem használ.Nincs olyan,hogy én odabújhatnék hozzá,nincs olyan,hogy gyöngédségre vágynék,mert túl sokat kapok.

Én is úgy szeretnék hódítani,megdolgozni érte,de kérés nélkül tálcán kapok mindent.Legutóbb a VB elődöntőn volt olyan,hogy én kezdeményeztem,lehetett kicsit csábítgatni.Én is vágyok erre.

Volt valaha valaki hasonló cipőben?


2014. aug. 7. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Én is ebben a cipőben járok. Nem használ semmi sem.
2014. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Huhh, én ebbe belepusztulnék. Csoda, hogy van még kedved a szexhez.
2014. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem azonosak az igényeitek. Gondolom, régebben is megvolt már ez, csak akkor még nem tartottad problémának.
2014. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
hu, megértelek, ahogy mondani szokás, a jóból is megárt a sok. Nem tudom, ha a szép szó nem használ, akkor próbálj meg szabályokat felállitani, pl. amig nem főztem meg a vacsit, addig nincs csók, az alvással kapcsolatban meg mond meg neki, hogy ha felébredtél, akkor majd te hozzábújsz, addig pedig respektálja hogy alszol. Esetleg próbáld neki elmagyarázni ezekkel a szavakkal, ahogy nekünk is tetted, hogy bármennyire szereted, ez a hozzáállása téged megfojt. Tökéletesen megértelek, mennyire feszélyezve érzed magad, nekem anyum ilyen, hogy az életkoromhoz képest túlságosan is szeretgetni akar, nekem is sok, ha otthon vagyok...viszont a párom meg kicsit olyan mint te, na nem ennyire kiélezett a helyzet nálunk, de eleinte nekem is rosszul esett, mikor bújtam volna, és azt mondta hogy ne, mert neki melege van, és én még jobban melegitem. Szerencsére kompromisszumkész vagyok meg megértő is, igy mára elfogadtam, hogy ez nála nem azt jelenti, hogy nem szeret, csak tényleg melege van.
2014. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Volt ilyen kapcsolatom, igaz, nem tudom, hová fejlődött volna, mert csak két évig tartott. Nem ezért szakítottunk, de engem nagyon irritált.

Ha mosogattam, alám nyúlkált, ugyanezt csinálta, amikor az ellipszis tréneren sportoltam. A hazafelé úton a kocsiban képes volt állandóan a szoknyám alá nyúlkálni, halálra idegesített vele. Egyszerűen nem volt lehetőségem arra, hogy én is ki tudjak bontakozni. Pedig rendszeres volt a szex.

Úgy éreztem, hogy megfojt, sokszor egyszerűen el kellett mennem sétálni, vagy valamilyen ügyet intézni, ha éppen nem is volt sürgős, csak azért, hogy végre békén hagyjon.

2014. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

Hú, ez nagyon rossz. Biztos rosszul érzed magad, mert szereted, és ő se csinál semmi rosszat, csak szeret, de tényleg nagyon sok, hogy levegőt venni se hagy. Volt egy ilyen időszaka a férjemnek, engem is idegesített, szerencsére már kicsit alábbhagyott, bár visszatér időnként, mondjuk ennyire durva sose volt. Mióta visszavett, csak ritkán fordul elő, hogy akkor jön, ha épp csinálok valamit (mosogatok, takarítok, akármi), ha készülődés közben már sietek, vagy ha épp nézek egy filmet, ami érdekel, ő meg nekiáll ölelgetni, csókolgatni, és nem látok, nem hallok tőle semmit. Én ilyenkor megmondom neki, hogy "szeretlek, de most légyszi hagyjál, mert ezt és azt csinálom/el fogok késni/érdekel a film". Általában megérti, viszont mikor épp nem ez a helyzet, van idő, akkor kárpótolom. De már nem lóg állandóan a nyakamba, ahogy elmúlt a lilaköd, abbahagyta, csak néha van egy-egy ilyen napja.

Nálad az nem megoldás, hogy ott és akkor szólsz neki, hogy most légyszi hagyjál egy kicsit, még szeretnék aludni, stb? Aztán ha épp neked is olyanod van, kárpótolod. Így szerintem abba fogja hagyni.

2014. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Az én férjem is ilyen volt eleinte. Én is éreztem, hogy ez sok. Néha én is úgy éreztem, hogy ennek valamilyen formában csitulnia kellene.


Ha nem ejted ki a kanalat a kezedből, vagy kicsit távolabb húzódsz tőle amikor közeledik, azaz testbeszéddel és nem szavakkal állítod le miközben a tetteiddel adod alá a lovat akkor változni fog.


Mondhatom, hogy sajnos. Mert abban a pillanatban, ahogy egy ember nem tudja úgy kifejezni a szeretetét ahogy azt ő érzi, korlátok közé szorul. Ha korlátok közé szorul, akkor bizonyos helyzetekben viselkednie kell, ami által elkezdi rosszul érezni magát a kapcsolatban, és önkéntelenül is, az elutasítások miatt távolodni fog.


Elmarad a sok ölelés, szeretetnyilvánítás, a csókok és a simogatás. Te most csak azt látod, hogy mi sok, azt viszont majd később fogod megérezni, hogy milyen amikor ez nincs. Iszonyúan fogsz szenvedni a hiányától. Lehet, hogy egy-két napig örülnél, de 12 év alatt te is hozzászoktál a szeretgetéshez. Hiányozna hidd el. Sajnos az arany középút ebben az esetben nem járható.

Ami fontos.

A férjed szerelmet érez még 12 év után is, és épp azt a lángot érzi mint az elején. Amikor még te is mindig rajta csüngtél. Szeresd nagyon, becsüld meg, és ne állítsd le.

2014. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg túlságosan kettőtökről szól az élet az ő számára. Nem történt említés, hogy vannak-e gyerekeitek. Mert a gyerekekkel való törődés sok energiát emészt fel. Mintha nem lenne elég feladata, nem lennétek kellően nyitottak a külvilágra. Feltehetően nincs igazi hobbija sem. Próbáld meg nyitni a kapcsolatotokat a külvilág felé, legyen több házon kívüli program, elfoglaltság.
2014. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Most az a baj, hogy megfolyt, sok belőle, ömleng. Ha nem foglalkozna veled, akkor meg menne a rinya, hogy megúnt, nem törődik veled, magányos vagy, lehet, hogy nője van. Legyél normális egy nővel és kidob, meg problémázik, ha szemét vagy vele, akkor meg az egekig magasztal. Tapasztalat. Remélem, talál egy olyan nőt, aki elfogadja így, ahogy van!
2014. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó, kíváncsi lennék, mennyire tetszene neked, ha a párod SZÓ SZERINT a nyakadban lógna folyton. A leszaromság és a megfojtás között azért van középút.
2014. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!