Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Már bejelentkeztünk az anyakön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már bejelentkeztünk az anyakönyvi hivatalba esküvőre, de meggondoltam magam az esküvő utáni nevemet illetően. Meg lehet még változtatni az esküvő előtt?

Figyelt kérdés

Előfordult már mással is ilyen?

Eddig úgy volt, hogy csak a férjem nevét viselném, most viszont kötőjellel szeretném.



2014. aug. 10. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs nagyon közel az esküvő időpontja, szerintem még lehet ezen változtatni.
2014. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap voltam esküvőn, és ott volt egy olyan kérdés, amikor az anyakönyvvezető megkérdezte, hogy az ifjú pár marad-e az előre bejelentett névnél. SZóval gondolom, hogy még ott is lehet mondani, hogy nem, inkább máshogy szeretnéd.
2014. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
egészen az első gyermek születéséig meg lehet változtatni hogyan hogyan hívják a születendő gyermekeket, a menyasszony az esküvő előtt ügyintézésbe beleférve,utána is külön pénzért
2014. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kivéve négyeskét!

A gyermekeink neve nem kérdés, csak az apjuk nevét viselik majd, de úgy gondolom, ha a kötőjeles formát választom, ott és azt használom, amelyiket szeretném.

2014. aug. 11. 07:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az esküvő után 5.000 Ft-ért módosíthatom, de az esküvő előtti helyzetről nem írnak sehol.
2014. aug. 11. 07:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bemész az anyakönyvvezetőhöz és elmondod neki. Előtte ingyenes.
2014. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, így történt. Nem volt semmi extra, 3 perc alatt elrendeződött. :)
2014. aug. 12. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!