Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyam, hogy tehette ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyam, hogy tehette ezt?

Figyelt kérdés

Most komolyan normalis az ilyen szulo? Nem terek magamhoz. Nagyon ideges vagyok es zavart, de megprobalok rovid es ertheto lenni.

Anyukam egyedul nevelt fel, mert apukam meghalt. Egy kis kozsegben eltunk (o meg most is), rokonok a fovarosba igy egy kezemen megtudom szamolni hanyszor lattam oket. A kozeli varosba jartam iskolaba es itt ismertem meg a volegenyem akivel a jovoheten osszehazasodunk.

Tortent hogy a heten megerkeztek az idosebb rokonok es az apai nagynenemrol kiderult hogy nagyon szeret inni es a jvendobeli anyosom elott magyarazz nekem, hogy apamat miert nem hivtuk meg? szegyenlem a sajat apam akkor legalabb a testveremnek szoltam volna! A ferje csititgatta ugyan de az csak magyarazott. Oda sereglettek a rokonok es az egyik unokatestverem nyugtatgatott, hogy o megert es ez az en eskuvom ha nem akarom Zolit lattni hat szivem joga! Kerdezztem mirol beszel, az en apam meghallt. A lenyeg a lenyeg hogy el, budapesten van es alkoholista meg bortonbe is volt. Normalis az anyam hogy hazudott? Nem akarom lattni, nem akarok beszelni vele meg senkivel de par nap mulva eskuvo en meg kiszaladnek a vilagbol. A volegenyem csaladjanak is meglehet a velemenye...


2014. aug. 30. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Ennek a Zolinak, hány meg hány családi verziója van az utóbbi hetekben, ez érdekes:D


Nem unod méG a kamukérdéseid gyártogatását?

2014. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
nem a te szégyened hogy anyád még most se mondta el az igazat. De én teljesen meg tudom érteni anyukádat is, hogy mikor még gyerek voltál azt mondta hogy meghalt az apud, de mikor elég érettlettél ezt el kellett volna mondania hogy apád alkoholista börtön töltelék
2014. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja es van egy mostoha testverem akirol anya nem tudott de mar nem is hizek neki.
2014. aug. 30. 11:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy így akarta megkímélni az érzékeny gyermeki lelkedet attól, hogy nem kiváncsi rád, az alkoholista, börtöntöltelék apukád. Nem szabad rá haragudnod. Annyira beképzelte magának ezt a történést, hogy ő maga is elhitte, hogy meghalt.
2014. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most meselt ezt azt de nem hiszek neki. Eddig hazudott es bar azt mondja csak jot akart de hat ez nem normalis dolog. Mama azt mondta ne haragudjak anyura, mert sokat szenvedettes csak engem akart megvedeni e. De en megis csak azt latom hogy hazudott.
2014. aug. 30. 11:13
 6/11 A kérdező kommentje:
Allitasa szerint nagyon szegyelte volna ha kiderul, hogy hazudott nekem es remelte hogy mar bele doglott az alkoholba(pont igy mondta)! De nem tudom elhinni, hogy egy ilyen komoly dologba hogy lehet hazudni.
2014. aug. 30. 11:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Haragudni jogod, meg tán okod is van. De próbáld meg megérteni anyádat. Talán többet kellene erről beszélgetnetek.
2014. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Anyádnak semmiféle érdeke nem fűződött ahhoz, hogy halottnak hidd apádat, valószínűleg tényleg téged akart óvni. Hogy mitől, azt ő tudhatja, mert ő élt vele. Tudta, hogy ha kiderül, abból botrány lesz, de inkább vállalta, hogy haragudj rá, mint hogy apád bármilyen módon része legyen az életednek. Gondolom nem akarta, hogy a te életed is megnyomorítsa, mint az övét. Apád nem keresett téged, tehát nem igazán érdekelheted őt, de tizenévesen benned lehetett volna a késztetés, hogy megismerd, és súlyos sebeket szerezhettél volna. Nem könnyű olyan gyereknek lenni, akinek börtönviselt, alkoholista apja van.. Egy kis faluban ha ez kitudódik, egészen más emberré lettél volna a megbélyegzéstől. Én megértem anyádat, szerintem két rossz közül próbálta kiválasztani azt, ami neked jobb lehet. Az első felháborodás jogos, de nem érdemes miatta hosszú ideig haragot tartani.
2014. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedig le kéne ülnöd beszélni vele,biztos,hogy oka volt arra,h
2014. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig le kéne ülnöd beszélni vele.Biztos nyomós oka volt arra,hogy ezt mondja neked.És ennyi idő alatt apád sem jelentkezett, pedig megtehette volna.
2014. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!