Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Helo kamionsofor vagyok ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helo kamionsofor vagyok . Hazas meg.4hetet dolgozol kb 10 -12 nap otthon. A felesegem osze haverkodott regi mptoros haverjaiimmal nem barat csak haver. Es mostanaban amikor dolgozok az egyikuk hivogassa a felesegem motrozgatni. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Hogy gondolja?

#Trasporti
2014. szept. 3. 13:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Na várj, szóval a feleséged is motorozik, vagy ő csak benzintyúk lesz?
2014. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
Jó kis haverjaid vannak.Végülis gondoskodig róla helyetted.:))Amúgy 100-ból 90 kamionos feleség félre kefél.Szerinted kibírják 4 hétig farok nélkül?Ugyan már...Van 3 kaminos haverom,annak mindegyik feleségét tömte valaki.Ez van...
2014. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
en nem orulnek neki... feleseged mit mond?
2014. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%
Feleségednek biztos viszket,így van ki kielégítse vágyait.Szerinted normális ez?Most őszintén?Az én feleségem ne menjen motorozgatni senkivel,főleg ha nem vagyok otthon.Szerintem a feleséged kivan éhezve egy kolbira.Bocsi hogy ezt írom,de nekem is volt ilyen.Havrommal motorozgatott,amikor dolgoztam,majdkiderült motorozás után felment a haveromhoz.Szerinted sakkozni?Szerencsére ő nem a feleségem volt.
2014. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ja motroztam en is meg o is de most mas dolgokok vannak elotrterbe..de meg ott van 1 ujdonsult bari noje aki mar lefekudt az osszes csurhevel.
2014. szept. 3. 14:13
 6/22 A kérdező kommentje:
Es nem kulon motorral ,hanem viszi.furi
2014. szept. 3. 14:22
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

No én egy feleség vagyok. Az mellékes, hogy egyben motoros is, de ez nem számít.

Fiúk! A nők 80%-a nem "viszketésből" kfél félre,csal, keres érzelmeket, hanem azért mert nincs velük törődve, el vannak hanyagolva, nincs akihez szóljanak.......hát ez van. ....és nehogy azt higyje itt bárki is, hogy ez egy emberen múlik, ezt a helyzetet MIND A KÉT FÉL alakította.

2014. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
19%
Ez biztos kamu kérdés. Egy felnőtt férfi nem fogalmaz így.
2014. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kamionsofőr bácsi!


Ne áltasd magad tovább.Komolyan ennyire naív vagy?Most őszintén?Ha egy kicsit magadban nézel,akkor te miért mennél el egy nővel motorozni?Vagy miért vinnéd el?Hogy utána jól megdugd.A nő miért megy el egy pasival motorozni amikor van neki férje,nem mellesleg ugye nincs otthon?Ne legyél már naív.Feleséged vagy kfeélni akar a cimboráddal egy orbitálisat,vagy arra készül.Ez egyáltalán nem normális hogy egy házas nő,motorozgat egy idegen pasival,miközben a férje dolgozik.

2014. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
29%
nézd a jó oldalát, legalább az alvázfényezés az asszonyon karban lesz tartva.
2014. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!