Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hülye elvárásaim vannak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye elvárásaim vannak?

Figyelt kérdés

A páromnak és nekem gyönyörù hosszú hajunk van. Nekem derékig ér, neki lapocka alá. Két éve még fenékig érö haja volt, csak rájött az ötperc, és levágatta full rövidre, ami nagyon nem illett neki. Most, hogy megint hosszú, mondjàk, hogy mennyivel jobb így.

Erre ö tegnap felvetette, hogy talán mégis inkább visszavágatná, mert csak. Munkahelyen nem követelmény meg semmi, hanem mert ö igy gondolta, és csak.

Amikor mondtam, hogy ha ö is, akkor én is levágatom rövidre, de hogy ez zsarolás.


Komolyan zsarolás?

Hülye elvárásaim vannak?


(Én vagyok a nö, bár a szövegböl szerintem kitünik)


2014. szept. 14. 12:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha ő le akarja vágatni, és te is levágatod, ebben mi a zsarolás?
2014. szept. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Irigylem, hogy ez a legnagyobb problémátok a kapcsolatotokban.
2014. szept. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
99%
Mindenkinek olyan haja legyen, amilyet szeretne. Nem hiszem, hogy kevésbé szeretnéd majd rövid hajjal.
2014. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Mert ö is imádja a hajam, szívbajt kapna, ha egyszer csak röviddel állítanék haza.


2, Ugye, milyen jó nekünk? :D

2014. szept. 14. 12:22
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettőtöknek joga van olyan hajhoz, amihez a fejet viselőnek kedve van hordani. A másiknak nincs beleszólási joga.
2014. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem szeretném kevésbé, csak egyöntetüen mondta neki az összes barátja, hogy a hosszú jobban illik, ne rontsa el magát
2014. szept. 14. 12:24
 7/30 anonim ***** válasza:
56%

Nem sokan lesznek így, de én megértem a problémád :) A férjemnek is hosszú, fenékig érő haja van (a félreértések elkerülése végett: férfias kinézetű, izmos, szálkás, tetovált, piercinges egyed:), teljesen kiakadnék, ha levágatná :D. Imádom őt így, nagyon jól áll neki, így ismertem meg, hozzátartozik a személyiségéhez.


Ha vágatni akarna belőle, oké, de hogy rövidre... el sem tudom képzelni. SOHA nem vonzottak a rövid hajú férfiak, számomra olyan illúzióromboló, gyerekes hatást kelt.


Szerintem ha a te férjed eldöntötte, hogy levágatja, akkor neked is jogodban áll. Esetleg azzal próbálhatnál hatni rá, hogy ahogy ő sem szeretné, hogy neked rövid legyen a hajad, te sem, hogy az övé. Hátha megérti, hogy miért nem tetszik neked sem egyáltalán.

2014. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

Igen és ráadásul gyerekes vagy. Ő önmaga miatt szeretné levágatni, mert úgy érezné jól magát, te pedig dacból.


Ha le akarnád vágatni a hajadat, mert neked mindened a rövid haj, akkor a párod biztosan megértené.


Te miért nem érted meg, hogy ő rövidet szeretne?

2014. szept. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Végre valaki, aki átérzi a helyzetem (7-es). Én is ugyanígy érzek.

Mindkettönknek volt már rövid haja korábban, nehéz eldönteni, kinek állt rosszabbul :D


8,

Csak meg akarom menteni attól, hogy másodszorra is elkövesse ugyanazt a hibát. Egy vállig érö vagy egy félhosszú még oké lenne, de 1-2 cm-s kisfiús rövid hajat nem akarok rajta látni mégegyszer

2014. szept. 14. 12:30
 10/30 anonim ***** válasza:
79%

És ő szerette a rövid haját? Mert az egy dolog, hogy te nem akarsz rajta rövidet látni..


Egyébként van kompromisszumos megoldás is.. rövidet szeretne, hát kérd meg, hogy akkor legyen vállig érő, de ne teljesen rövid, mert szerinted nem áll jól neki.

Szerintem ez egy megbeszélhető dolog és teljesen felesleges a játszmázás.


#8

2014. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!