Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is furcsa ez, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is furcsa ez, nem így kéne csinálnunk? Rossz feleség vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

A férjem anyja beteg, ellátásra szorul, ezért nálunk lakik. A vele kapcsolatos dolgokat főleg a férjem intézi: eteti ha kell, takarít utána, fürdeti, adagolja a gyógyszereit, öltözteti. Szerencsére nem minden nap, vannak jobb és rosszabb időszakok.


A sógornőm szerint ez az én dolgom lenne, mert én vagyok a nő. Megkérdeztem néhány ismerősömet, munkatársamat is, szerintük is ezt inkább a nők szokták intézni, és szerencsém van, hogy a férjem nem várja el tőlem, pedig jogosan tenné.


2014. szept. 23. 15:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
38%
Ha egyáltalán nem segítesz semmit, az valóban furcsa, én legalábbis biztosan besegítenék.
2014. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg a sógornődnek kellene ezeket a feladatokat ellátni. És azért mert a lánya, főleg a fürdetést. A takarítást, etetést bárki megteheti. Nagyon jó fej nő lehet ha a menytől várja, és ő lányaként nem érzi kötelességének.
2014. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Nyilván ha úgy van, segítek, nem arról van szó hogy sosem csináltam.

De az a rutin, hogy a férjem teszi.

2014. szept. 23. 15:47
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Neked IS kell, de nem csak neked, ez a férjed dolga, az ő családja. Amíg szükség szerint te is csinálsz valamit és nem vagy vele bunkó addig semmi baj.
2014. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
Ritka rendes férjed van. A többség lepasszolná a feleségnek. Azért arra figyelj, hogy ne merüljön le túlságosan, mert az a házasságotokra is hatással lesz. Főleg ha ezek mellett még dolgozik is.
2014. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Miért lennék vele bunkó? Ezt nem is értem, ne haragudj.
2014. szept. 23. 16:08
 7/29 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem elsősorban a férjed dolga, de te is segíthetsz neki.
2014. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem úgy kell elképzelni, hogy magatehetetlen. Általában ellátja magát. De van olyan, hogy gyengébb, vagy nincs a toppon szellemileg, akkor kell neki segíteni.


Ha akkor pisil be vagy éhes, amikor a férjem nincs itthon, akkor nyilván nem várom meg, míg hazaér. De ha itthon van, akkor ő csinálja.

2014. szept. 23. 16:13
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Legfőképpen a kedves sógornő dolga lenne, az ő anyja is. Nagyon bunkóság pont neki elvárnia tőled.
2014. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%

Az számít, nektek mi a jó.

Ebbe senki sem szólhat bele, ez a ti életetek.

2014. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!