Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házaspárok, melyikőtök alszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házaspárok, melyikőtök alszik belül? Sérti-e a férfiúi imázst, ha ő kerül belül?

Figyelt kérdés
Természetesen azoktól kérdezem (házastársak vagy kapcsolatban élők), akiknél aktuális a kívül-belül alvás. Én az utóbbi időben nagyon rossz alvó lettem, megébredek éjszaka és folyton forgolódok, nincs helyem. Eddig mindig én aludtam belül, de ennek hatására helyet cseréltünk, és most zavartalan a pihenés. A családi barátainkkal minap szóba került a téma és meglepetten vettem tudomásul, hogy mindenhol a férj alszik kívül. Ha nincs hasonló probléma, akkor az a természetes, ha a nő megy belül, mert milyen dolog már, hogy a férfi kerüljön a fal mellé. Természetesen ez poénosan lett kifejezve, de felcsigázta a kíváncsiságom: tényleg elvesz a férfi presztizséből, ha belül kerül? Nálatok ki alszik a kérdéses helyen?
2014. szept. 23. 21:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én bent alszok és szarok rá, h erről ki mit gondol, nem érzem magam ettől kevésbé férfinek.
2014. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hmmmm... ezen még sosem gondolkoztunk. :D

Nálunk a férjem alszik belül a falnál, én pedig kívül. Nincs különösebb oka. Nekünk igy jó. :)

2014. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Eddig az összes kapcsolatomban én aludtam kívül (nő). Meg is bolondulnék, ha belül kéne aludjak. Soha, senkinek nem volt ezzel problémája.
2014. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Mindig. Aferjem alszik belül, kívül nem alszik jól, mert kitúrom, plusz fontos, hogy a bal oldalamon aludjon( ha háton fekvéshez merten)

Neki jolesik ha a fal van a másik oldalán, ez. Igénye

2014. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez onnan ered, hogy a férfi legyen az ajtóhoz közel, hogy meg tudja védeni a nőt. Nem a fal miatt. :) A férjemmel, mikor összejöttünk, nálam laktunk. Én nyilván egymagam korábban az ajtóhoz közel aludtam, mert minek kerülgessem az ágyat. Automatikusan a szabad oldalt kapta ő, így eleve buktuk a teóriát. Költöztünk többször, és mindig az ágy alja volt az ajtó felé, így nem volt kívül vagy belül senki. Nemrég keresztbe fordítottam az ágyat, így most ő van az ajtóhoz közel. Lassan érik a helycsere, mert a gyerekhez meg nekem kell kelni. :) Szóval, kipróbáltunk minden verziót, és nem romlott senki önbizalma.
2014. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nálunk is általában én alszom kívül, mint nő. Egész egyszerűen azért, mert mindketten a jobb oldalunkon tudunk elaludni és máshogy nem férünk el a kis ágy miatt.

De álmomban nem gondoltam volna, hogy ebből valakinek problémája lenne. A párom se érti ezt a dolgot.

2014. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

No, erről még nem hallottam. Ki is röhögném azt, aki szerint a férfiassága múlik az ilyesmin...

Én nő vagyok, s ha ilyen helyzet lenne, én aludnék kívül, az tuti. De az nem lenne ideális. Külön szobában alszunk, no meg teljesen más időben, bár többnyire van némi átfedés :)

2014. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó mondja, a férfi legyen az ajtóhoz közelebb bár látom nem minden párnál teljesül ez. Régen nálunk is mindig így volt (meg én szeretek az ablaknál lenni :) ), mostanában már inkább úgy fekszünk a szállodában is mint otthon (tehát hogy mindig én vagyok jobb oldalt).
2014. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a feleségem alszik kívül, én belül. Ennek egyszerű oka van: a gyerekek. Én nagyon mélyen alszok, mellettem akár ágyút is elsüthetnek. Ha esetleg éjjel valamelyik gyerkőc felsírna, akkor ő meghallja és ki tud menni hozzájuk. Én nem érzem, hogy ettől sérülne a presztízsem, anno az én szülei is így aludtak.
2014. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Eleinte mi is úgy aludtunk, hogy a párom van belül. Nagyobb biztonságban éreztem magam, hogy az ajtó és közöttem fekszik. De ő mindig bújik hozzám éjjel, én pedig egyébként is elég helyigényes pózokban tudok aludni, gyakran a falra matricázva ébredtem az éjszaka közepén.. Aztán télen lovagiasan átadta a helyét, mert az közelebb van a konvektorhoz, és ne fázzak. Azóta elfelejtettem visszamászni a belső helyre.:) A páromat nem különösebben izgatja, hogy melyik oldal az övé, csak mellettem legyen.
2014. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!