Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hol meg hogyan ismerkedtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol meg hogyan ismerkedtetek meg a férjetekkel/vőlegényetekkel/barátotokkal? Vagy fiúk a feleségetekkel?

Figyelt kérdés
úgy szeretek ilyen történeteket olvasni :D
2014. szept. 23. 22:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
A húgom párjának a barátja, Facebookon bejelölt, elkezdtünk beszélgetni. Ma már együtt lakunk, eljegyeztük egymást.
2014. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
Munkahelyemen.Sokáig udvarolt,de nem foglalkoztam vele,mert fiatalabb nálam.Ma már együtt élünk,nemsoká összeházasodunk:)
2014. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
88%
buliban,semmi komolyat nem akartunk egymástól...Aztán házasság lett belőle:D
2014. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
85%
Baratok altal ismertem meg, eleinte csak barat volt, majd egyre jobban erdekelt :)
2014. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
78%
Az exemnek volt kollegája, rajta keresztül ismertem meg. Aztán vége lett az exemmel, a férjemnek is épp akkor lett vége egy párkapcsolatának. Összefutottunk az utcán, egymás támaszai voltunk. Legjobb barátok lettünk, 7 évig nem volt köztünk semmi (neki is volt közben más, nekem is), majd 7 év után összejöttünk, onnantól már felgyorsultak az események :)
2014. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
62%
Gimiben, tanárom volt 12.ben.
2014. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
91%
Én a Ferihegyi reptéren botlottam (ismertem meg) bele a vőlegényembe. Szó szerint. Illetve ő esett át a bőröndömön és locsolta a nadrágomra a kávéja felét :)
2014. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
83%
Egy kávézóban dolgoztam akkoriban, egy törzsvendégünk behozta egyszer a barátját, és közölte velem, hogy "ő a barátom, és egyedül van". Évekkel később jöttünk csak össze, de akkor egy év után össze is házasodtunk.
2014. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
87%
Nyári gyakorlaton a kórházban. Ő orvos volt, én pedig orvostanhallgató. Azóta összeházasodtunk.
2014. szept. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
91%
A nővérem osztálytársa volt gimiben. Egyszer átjött hozzánk, és a nővérem szobájában beszélgettek. A tesóm kiment valamiért, én meg bementem, mert kölcsön akartam kérni egy szoknyát. (Azt nem tudtam, hogy a tesómnál van valaki.) Mivel ikrek vagyunk, azt hitte a fiú, hogy én a tesóm vagyok. Szegény meg is lepődött, mikor 10 másodperccel az érkezésem után ismételten beléptem a szobába. Később kiderült, hogy ő a nővérem elbeszéléseiből azt szűrte le, hogy fiú vagyok. Na, mindegy. Ezután barátok lettünk, összejöttünk és most várjuk az első babánkat. :-)
2014. szept. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!