Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségemmel megbeszéltük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemmel megbeszéltük hogy elvállalok egy külföldi munkát, ahova úgy néz kis fel is vennének. Amióta tény a dolog és nem csak gondolat, azóta úgy érzem kicsit magamra hagyott. Valamit rosszul csinálhatok?

Figyelt kérdés

Kaptam egy lehetőséget,és bár nem vagyunk rossz helyzetben anyagilag,de én itthon a szakmámmal nem keresek olyan túl jól.Nincsenek anyagi gondjaink,de én szeretném bebiztosítani magunkat.Fiatal házasok vagyunk,gyerekünk még nincs,így jó alapos átbeszélés után,úgy döntöttünk hogy külföldön pályázok meg állásokat.Sok pozitív visszajelzés van,már most van 3 konkrét ajánlat.

A lényeg a lényeg hogy ha minden jól megy,akkor 2 hetente esetleg 2 hetente tudunk találkozni egymással.

Mostanában viszont úgy érzem kicsit magamra hagyott ezzel a dologgal és nem érzem benne a lelkesedést és a támogatást,mert igaz hogy nekem kell ott lennem,de azért valljuk be,ha 2 ember összetartozik,akkor ez mind a 2 embert érínti.Ezáltal kezdek én is elbizonytalanodni.Vannak félelmeim hogy vajon,mennyire lesz magányos,mennyire visel meg minket az egymás hiánya.Eddig ezzel nem volt gond,de egyre jobban azt érzem hogy fél és tart ettől az egésztől.Megértem hogy tart tőle,én is,attól mennyire fogom viselni hiányát.A maximum amit külön voltunk az 1 nap volt.


2014. okt. 7. 09:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
* 2 hetente,hetente tudunk találkozni
2014. okt. 7. 09:05
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
max félremegy, de pénzetek lesz
2014. okt. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem egy átmeneti időszakról van szó / nem megy veled, akkor valószínűleg válás lesz a vége. Szinte mindig az lesz a vége.
2014. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Átmeneti időszak,mivel úgy van tervben hogy ha nagyon nem jön be,akkor hazajövök,ha megtalálom ott a számításokat,akkor neki is keresünk ott valami munkát.Tehát max 1 évig lenne így.
2014. okt. 7. 09:17
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Most menj, míg nincs gyerek. A kapcsolatotok ha nem tiszavirág életű, kibírja, és találtok megoldást.

Idővel ő is mehet, ha bejön neked a kinti élet, munka.

10-15 év múlva lehet, hogy bánnád, hogy nem léptél.

Most még egyszerű miden mindkettőtöknek, hogy nincs kötöttség, nem vagytok még szülők. Beszéljétek át alaposan. Ilyenkor átértékeli az ember a kapcsolatát, és kiderül, mennyire tartós. Ha nem lesz az, akkor semmiképpen nem lett volna, csak idő kérdése.

Sok sikert nektek!

2014. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

Miert nem megy veled?

Ha olyan jo az az allas, akkor miert nem lehet abbol kivenni egy lakast kint?

Plane hogy meg gyerek sincs, igy ugyanugy elfernetek egy kisebb lakasban mint egyedul.

2014. okt. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért nem jön velem,mert úgy vagyunk vele,hogy legalább az ő biztos munkája maradjon itt,ha nekem még sem úgy alakúl,akkor ott ne legyen ott szenvedés az életünk.Ha nem jön be,egyedül még mindig könnyebben lépek egy biztosabb helyre tovább,ha esetleg nem úgy alakúl.Így legalább egy biztos megmarad,az itthoni lakásunk és az ő biztos munkája.
2014. okt. 7. 09:24
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon reálisan, megfontoltan gondolkodtok.

Szerintem nem lesz gond, csak talán az első kétségbeesést látod rajta, így reagálja le.

Hová mennél, ha meg szabad kérdezni?

2014. okt. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Németországba mennék,mennénk.
2014. okt. 7. 09:35
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Ja, o is dolgozik? Akkor ertem.
2014. okt. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!