Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok, nálatok ez válóok lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok ez válóok lenne?

Figyelt kérdés

Egy férfi még fiatalon, életébe először, beleszeretett egy lányba, akinek megígérte, hogy az egyik gyerekét róla fogja elnevezni. Majd megházasodik sok évvel később egy hölggyel, akitől lesz egy lány gyereke, majd megegyeznek az adott névben, mert mind a kettejüknek tetszik (az ami a lány neve volt).

5-6 évvel később, a hölgy megtudja, hogy a férfi a lányról nevezte el a gyereket.

Kicsit hülyén fogalmaztam meg a kérdés címét, inkább arra lennék kíváncsi, hogy hogy reagálnátok?

Vagy esetleg aki volt hasonló szituációban, hogy reagált?



2014. okt. 9. 16:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul esne, de túltenném magam rajta.
2014. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy valnek egy nev miatt??

Ezer es ezer not hivnak ugyanugy

2014. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha tökéletesen működő boldog párkapcsolatban élnek, akkor nem érdekelne. Velem él, hozzám jön haza, minket szeret. Ha meg szar a kapcsolat és ez csak egy újabb vitalap, akkor úgyis szét fognak menni, más ok miatt is. :-)
2014. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja. Sőt, azért is elválnék, ha megtudnám, hogy a férjem egyszer megnézett egy lila színű alsógatyát egy boltban.

Oké, hogy tele a világ hülyével, de talán még nem ennyire.

2014. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak abban az esetben, ha a világon nem lenne több olyan nevű nő. :)


Dehogy válnék. Ha mindkettőtöknek tetszik a név, akkor nem mindegy, hogy hány exét hívták úgy?

2014. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Amikor kiderült, hogy lányom lesz, én voltam az aki kijelentette a férjemnek, hogy a lányunk neve Barbara lesz, mert kislány korom óta szeretem ezt a nevet. A férjem elmondta, hogy az első gyerekkori szerelmét Barbarának hívták, és bár őt nem zavarja a név, de lehet engem bántana. Nem érdekelt, mert az csak egy szép név..Azért mert valamikor a múltban járt egy Barbarával, még nem dől össze a világ..

Aki azért válni akar mert a férj volt szerelmének a neve lett a gyerekének is, az meg is érdemli, hogy egyedül maradjon egy életen át..

2014. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha rossz a kapcsolat,csak újabb ok egy veszekedésre.Ha jó,akkor én lehet megsértődnék,de végül jót nevetnék az egészen! :-)
2014. okt. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Te jó isten!! Én nagy bajban lennék ha ilyen ökörségen kiakadnék..Foghatnék egy naptárat, és kihúzhatnám azokat a lányneveket akikkel régebben járt a párom. Nem sok név maradna :)
2014. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
16%

Csak lesek, milyen dolgokon tud a kérdező fennakadni.

És azért tegyük helyre a dolgokat:

"... a hölgy megtudja, hogy a férfi a lányról nevezte el a gyereket..."

Ez konkrétan hazugság, hiszen előtte írtad, hogy "... megegyeznek az adott névben, mert mind a kettejüknek tetszik..."


Tehát nem a férfi nevezte el a lányukat, hanem közösen nevezték el. Akkor meg mire föl veri magát a feleség???

2014. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

nem


én is apu egyik régi barátnőjéről kaptam a nevem, és a lány apu egyik nagyon jó barátjához ment hozzá, és a mai napig tartjuk a kapcsolatot, még az én esküvőmön is ott voltak..


jobban örültem volna, ha tudok róla, és nem 5-6 évvel később tudom meg

2014. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!