Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha szerelmes vagy valakibe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagy valakibe a ferjeden/felesegeden kivul?

Figyelt kérdés

De meg nem jottetek ossze,viszont az erzes kolcsonos (nagy szerelemrol van szo mindket fel reszerol) akkor te ettol fuggetlenul azert lefekudnel meg a ferjeddel/felesegeddel?Pontosabban: kepes lennel ra?Mert ha valaki masba vagy szerelmes akkor az ugy nehez...Moralizalòk es erkolcsoszok kimeljetek,mert ez a kerdes most nem arrol szol h mi etikus,mi nem es alapvetoen miert esnek emberek szerelembe a hazassagon kivul etc:-)))


Minden valaszt koszonok (akar pasi akar no a valaszado:-)))



2014. okt. 10. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ferjnel voltam,mikor szerelmes lettem.A megismerkedesünk pillanatatol kezdve nem aludtam egy agyban a ferjemmel.Persze nem ertette,hogy miert,elmondtam neki,hogy szerelmes lettem valaki masba.Egyszer meg probalkozott,de nem tudtam mar hozza ugy viszonyulni,mint azelött.4honap mulva elvaltunk.
2014. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha lefekszik vele, akkor nem szerelmes beléd, csak ezzel kábít.
2014. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor mar egyutt voltal a szerelmeddel vagy meg csak alakuloben volt a dolog?:-)))
2014. okt. 10. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán szerelmes vagy, akkor megcsalásnak éreznéd(tudom, abszurd csavar) a feleségeddel a szexet. Ezért jó nem húzni a dolgot, és elválni.
2014. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem voltunk meg együtt,de mar regota ismertük egymast,de a ferjemmel nem tudtam mar csokolozni Sem.Ugy ereztem,hogy mar nem hozza tartozom.1-es voltam.
2014. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majdnem egy éve szerelmes lettem egy férfibe, ő is belém. Mindkettőnknek ugyanolyan rossz volt a házassága, semmi szerelmet nem kaptunk otthon. Egymásra találtunk, közös jövőt terveztünk. Mivel alapvetően szexuális gondok is voltak a házasságunkban, csak egyszer fordult elő, hogy a férjem hozzám akart nyúlni, de úgy éreztem, hogy meg akar erőszakolni és elutasítottam. Az egész szerelemnek az vetette véget, hogy a felesége leitatta és lefeküdtek. Nem jöttek újra össze, de összeomlott az egész. Megszakadt a szívem. Nemrég összefutottunk...ő a feleségével, én a férjemmel voltam...csodás volt :(((
2014. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!