Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kedves férfiak! Ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Ha kiderülne, hogy a feleségetek megcsalt benneteket, mit csinálnátok? Megbocsájtanátok neki vagy elzavarnátok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 15. 15:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
megkérdezném, hogy akar-e maradni ... ha akar, akkor marad, ha nem, akkor mehet
2014. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Nehéz lenne, de igyekeznék objektív maradni, a munkás során más embereknek is ezt mondom, nekem is ezt kell tennem. Megpróbálnám megérteni a miérteket, és úgy érzem, hogy először elfogadnám, és szép lassan megbocsátanám. Az is bennem lenne, hogy én nem tudok nélküle élni, így elfogadnám, és remélném, hogy meg tudjuk oldani. Jóban, rosszban, erre tettünk esküt.
2014. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Kedves második, a hűségre is esküt tettetek ;-)
2014. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

Engem biztos elzavarna a férjem, de ha már megcsalnám, valószínűleg az is lenne a cél, hogy szétmenjünk.

Szerencsére eddig semmi hasonlóra nem került sor (11 éves házasok vagyunk).

2014. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
A bizalmat csak egyszer lehet eljatszani. Elvalnek.
2014. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom.


Igy keves az info.


Rendszeresen jart ossze massal, mikozben nekem es a gyerekeknek folyamatosan hazudott? Az egyertelmuen lapat.


Egyszeri eset, mikor valamiert epp padlon volt/voltunk, es azt a lehetoseget hasznalta ki valaki, de latom rajta es erzem, hogy megbanta? Ezesetben lenne esely.

2014. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Először megkúrnám mintha misem történt volna aztán összeszedetném vele a cuccait és szevasz.
2014. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

"Egyszeri eset, mikor valamiert epp padlon volt/voltunk, es azt a lehetoseget hasznalta ki valaki, de latom rajta es erzem, hogy megbanta? Ezesetben lenne esely."


Ez meg durvabb, amikor padlon vagytok es osszefekszik massal. Mirol szol a hazastarsi esku, ha nem arrol, hogy joban-rosszban kitartunk egymas mellett es husegesek maradunk? Ha ilyenkor megbocsajtasz, legkozelebb is megteszi.

2014. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
28%
Bosszuból jó keményen megkefélném utoljára,majd közölném vele,hogy ennyi volt ribikém,és megmutatnám a kijáratot,de elötte megkérdezném mennyit kér az utolsó menetér:)
2014. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Nagyjából a #6-ossal értek egyet, alapvetően sok múlna azon, hogy alkalmi dolog, vagy hazudozás-cunamival kísért tartós viszony. Az elsőt simán megbocsájtanám (kijelentő mód, volt már ilyen) a másodikat valszeg nem (olyan nem volt:)) a hazudozást tartom az igazán súlyos bűnnek, jellemhibának, ami megkérdőjelez egy kapcsolatot.
2014. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!