Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Úgy érzem kezdek bekattanni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kezdek bekattanni? Kicsit hosszú lesz.

Figyelt kérdés
A férjemmel mostanában folyamatosan veszekszünk, vagyis én veszekszem vele. Van egy dolog amit másfél éve ígérget hogy elintézi de sohasem teszi meg. Ma is ebből indult ki a vita, amikor is mondtam, hogy amíg nem intézi el addig nem veheti meg magának amit szeretne, na ezen teljesen felháborodott, hogy ez nem így működik ő akkor is megveszi a tudtom nélkül. Ezzel a kijelentésével teljesen kiakasztott és a fejéhez vágtam, hogy folyamatosan csak ígérget és elegem van. Mindenkinek jobb amikor nincs itthon. Hozzá kell tenni, hogy mindenben támogatom, most kezdte el a főiskolát amit ő nézett ki magának és megígérte hogy be is fejezi, ehhez képest be iratkozni sem akart. Támogatom a hobbijában is. Kezdem úgy érezni, hogy minden csak róla szól, én szeretném letenni a jogosítványt, de valahogy mindig másra megy el a pénz. Van egy 8 hónapos kislányunk és kicsit kezdek befordulni itthon vele egyedül. Ezt is mondtam neki, nem értette mi bajom van mert ő biztos jól ellenne itthon. A barátnőmben most csalódtam egy hatalmas nagyot, azt is elintézte annyival hogy nem az én dolgom... Ma amikor összevesztünk elment sétálni a lányunkkal én meg egyedül maradtam itthon. Át gondoltam amit mondtam neki és bocsánatot akartam kérni, azokért a dolgokért amit csak mérgemben mondtam neki. Erre két és fél óra múlva jött haza, telefont nem vitt magával én meg halálra izgultam magam. Mint kiderült ő át ment az anyjához bájcsevegni... Szerinte nekünk nincsenek problémáink, nem érti miért vagyok kiakadva. Nem tudom eldönteni hogy csak az itthon lét hozta ezt ki belőlem vagy valami nem működik köztünk. Nem lehet vele igazán ezekről beszélgetni, mert szerinte ezek nem problémák, de szerintem meg igen. Szeretem, de úgy érzem eltávolodtunk egymástól. Szoktunk eljárni kettesben moziba vacsorázni, akkor minden jó. Sajnos a családom sem egy álom így miattuk is szoktam idegeskedni. Vissza akarok majd menni dolgozni ha lányunk betölti az egy évet. Szerintetek csak én fújom fel a dolgot? Vagy, hogyan kéne ezt megoldanunk. Kicsit kétségbe vagyok esve mert nagyon szeretem a férjemet, de ezzel a viselkedésével mindig kiakaszt. Köszönöm ah végig olvastad.
2014. okt. 15. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Nincs mit.
2014. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tedd, amit szeretnél, ne halogasd. Ha a jogsit, hát kezdd el.
2014. okt. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most erzekenyebb vagy es kicsit te fujod fel a dolgokat. Ha nem lennel otthon a kicsivel es sok mas hatas erne, pl dolgoznal, eszedbe se jutna ezeken a dolgokon mergelodni.

Most inkabb orulj a kicsinek es jatszal vele sokat, ha van idod hallgass jo zenet, setalj a gyerekkel, menj el mindenfele, akar vidd el jatszohazba. A ferjednek meg ne mond el hogy mi bant, mire hazaer csinosan oltozz fel, teritsel meg es hulyeskedjel vele. Ne mindig egy ideges, orokke kotoszkodos, idegroncsot keljen latnia es hallgatnia.

2014. okt. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hátha segítek a tapasztalatommal és a tanulsággal, amit levontam:

13 éve vagyok házas - 2 gyerekünk van. Mindkét gyereknél, amikor picik voltak, pokolinak éreztem a házasságom. Pedig nagyon jól kijövünk. A bezártság, a fáradtság, a hormon változások - mind mind hozzájárulnak ehhez. Akkor megfogadtam, hogy soha nem szakítok a férjemmel, míg túl nem leszek a szoptatós/otthon ülős időszakon. És jól tettem. Érzékenyebbek vagyunk és nehezebben kezelhetőek ilyenkor. Nem mondom, hogy a férjed jól viszonyul a dolgokhoz, főleg, hogy másfél évig halogatja a dolgokat. De egy házasságban az sem szép, hogy egy felnőtt társnak megtiltod, hogy "büntetésből" megvegyen valamit (mert ha jól értem, akkor más körülmények közt nem lett volna ellenedre ez a beruházás). Persze a férjed reakciója sem volt szép - dehát támadtál, ő pedig védekezett.

Az pedig, hogy szerinte nincsenek problémáitok, szintén azt mutatja, hogy nem érzi át a helyzetedet. Várj míg visszakerülsz dolgozni, akkor társaságban leszel, másképp látod majd a dolgokat.

2014. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó válaszoló!

Igen azt hiszem igazad van. Kibékültünk tegnap, de valamit kezdenem kell magammal mert ez így nem jó. Kicsit úgy érzem néha mintha két gyerek lenne itthon :D De ezzel a férjem is egyet ért. Biztos jót fog tenni ha vissza megyek dolgozni csak az még egy kicsit messze van.

2014. okt. 16. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!