Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, titeket nem zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket nem zavarna, ha a férjetek életbiztosításán az exfelesége lenne a kedvezményezett? Azért, mert akkor ha vele valami történik, a közös gyerekeknek nem lesznek anyagi gondjaik.

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 19:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
A kedvezményezettet meg lehet változtatni. Miért nem a gyerek a kedvezményezett?
2014. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

A közös gyereknek miért nem lesznek anyagi gondjai?


Szerintem zavarna. Bár ez attól is függ, hogy az én anyagi helyzetem milyen és az exé milyen.

De én úgy tartanám igazságosnak, hogy 50-50%-ban legyen a két nő kedvezményezett.

2014. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Beszélt erről az ügyvédjével, mivel a gyerekek kiskorúak, nem javasolta.
2014. okt. 17. 19:43
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
én 60% a gyerek 40% a mostani feleség
2014. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%
Akkor miért nem te vagy a kedvezményezett? Nem bízik benned, azt hiszi kisemmiznéd a gyerekeit? Egyébként nem értem, miért baj, hogy a gyerekek kiskorúak, pont azt szokták javasolni, hogy akkor is a gyerek legyen a kedvezményezett ha még kiskorú, hogy az ex ne nyúlhasson az összeghez, csak a gyerek.
2014. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk így van és engem nem zavar.Remélem,hogy egyikünknek sem lesz erre szüksége.
2014. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Azért nem, mert sosem javasoljuk, hogy kiskorú legyen a kedvezményezett, azt a pénzt a gyámhatóság kezeli, vagy az ő engedélyükkel lehet csinálni vele akármit, ha rájuk marad a pénz, amíg 18évesek nem lesznek.

Nem egy esetet láttam, ahol mégis így történt, és a gyerek nyomorgott, stb mert nem adták ki a penzt, mert megélhetésre nem adják ki, mert ne kerdezzétek miért az nem a gyerek érdeke...inkább kerül nevelőotthonba ha elárvul, és majd raszakad a sok pénz 18évesen... Egyébknt én a házastarsamra hagynám, mert azért a házastársam, emrt bíznék benne annyira, hogy a gyerekeknek adja....és nem tart meg belőle semmit, ha nekik tettem el...

2014. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
Jah, és nekem sem tetszenem csqk emiatt, mert bántana, h jobban bízok az exben, mint bennem
2014. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs közös gyerekünk, akkor nem zavarna.
2014. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Orulnek, hogy ilyen elorelato, hogy gondoskodik a gyerekerol igy is.
2014. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!