Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelmes lettem vkibe. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem vkibe. Van parom es hiaba akarok huseges lenni a gondolataimmal mindig megcsalom. Szerintetek lesz valtozas?

Figyelt kérdés

Annyira szegyelem de ugy erzem nem tudok megvaltozni. A parom nem tudom elhagyni gyenge vagyok hozza mert felek attol hogy tonkremegy es tudom hogy nagyon megviselne meg engem is. De sajnos nekem mar nem vonzo igazibol sohasem volt hu de jo izgalmas a sex.

Barhogyanis szerettem volna izgalmassa tenni ugy ereztem csak en teszek erte. Mar 6 eve vagyunk eggyutt gyerek nincs szerencsere.

a masik az hogy nagyon unalmas semmit sem csinalunk. O utalja a hangos zenet igy nemmegyunk sehova csak ithon.

Nekem foznom kell + takaritas mert en vagyok a nő szoval nem tudom ez mindenhol igy van ??

De tenyeg ti nők mindig sůttok foztok? a ferjem mindig mondja hogy mas is ezt csinalja. Nekem mar nagyon sokszor elegem van mindenbol nagyon sokszor megbantam mar hogy megszulettem mert mind nő nem vagyok kepes szenvedelyesse tenni a kapcsolatot hiaba vagyok szexy vonzo ha ö nem kivan engem ugy igazan.

Tudom hogy most jon egy csomo itelkezes meg leriban*zas de nem erdekel.

Ha lehet csak olyan irjon aki mar volt hasonlo helyzetbe hogy mindent megprobalt a hazassaga erdekeben megtenni de a masik felnek minden nagyon jo volt es nem torekedett annyira a masik boldogsagan.



2014. okt. 19. 21:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem hagyd el, ez így senkinek se jó. Nem voltam még ilyen helyzetbe, de ha ilyenb kerülnék, akkor kilépnék a kapcsolatból, az biztos.
2014. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Velem is ez törtent,elvaltam.Talaltam valakit,akivel 1000szer jobb.Nem igaz,hogy a nönek a konyhaban a helye!A parommal ugyanannyit dolgozunk,es a hazimunkat is együtt csinaljuk.Ha nincs kedvünk fözni,nem fözünk-ilyen egyszerü.Jobb ha most lelepsz,talalhatsz te is jobbat.
2014. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%
Ha azt várod, hogy minden kapcsolatod tele lesz pezsgéssel , csalódni fogsz . Igen vannak szürke hétköznapok , amikor nincs ami extra csak úgy el vagyunk a gyermekem apjával , de ez nem gond , nem untat..mert ő a mindenem ! Igen mindig sütök - főzök , de ez sem teher , van mikor együtt főzünk .. Vagy éppen ő .. Ezeknek is megvan a varázsa . Nos nálatok , ha szerelmes lettél másba .. Az igencsak intő jel . Ha a párod jelentene mindent neked , ez nem következhetett volna be . Nem te vagy a hibás egyedül .. Hanem mindketten . Talán mindketten csak eléldegéltetek egymás mellett , úgymond társas magányban es szép lassan érdektelenné váltatok egymás iránt ... Kihűlt a kapcsolat .
2014. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem Te már eldöntötted, hogy mi legyen, már "csak" a kivitelezést kell jól megoldanod.
2014. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj meg keresni valami izgalmas hobbit. Amúgy sok nő van, aki örülne egy olyan férjnek, aki nem iszik, nem nőzik és kitart mellette.
2014. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Sosem kellett neked igazán a jelenlegi "párod", csak cikinek érezted, hogy nincs. Válts.
2014. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Igen ezt ereztem en is. Aztan feladtam...sajnos nem sokkal elotte gyerek is szuletett. Most hogy mar nincs kedvem tenni kettonkert egyszercsak betoppant valaki. Nem jo erzes. De mar megtortent a megcsalas. Szeretnek kilepni mielitt megbantom a parom...nehez. Meg most beszeljetek rola...ha van kedved parterapia..ha nincs menj el bekevel. Utana lehet mas aki jobb. csak gyereket ne vallalj egy ilyen kapcsolatba (en hulye voltam).
2014. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
mindig menteni próbálom, ami menthető, de itt most mégis az a véleményem, zárd le ezt a kapcsolatot (nagyon jó, hogy nincs gyerek) és menj az új felé
2014. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nincs így mindenhol. Te ugráld körbe, miközben ő vakargatja a fenekét, te törd magad, hogy felfrissítsd a kapcsolatot, miközben ő magasról tesz az egészre. Ez után egyáltalán nem csoda, hogy meguntad és az sem, hogy megtetszett valaki más..
2014. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
4%
A más sem lesz jobb, csak most hiszed azt.
2014. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!