Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lesz így a vége? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így a vége? Mit lehetne tenni, hogy ne veszekedjünk és végre boldogok legyünk együtt?

Figyelt kérdés

A páromról és rólam lenne szó ill.a kapcsolatunkról. Ő 29 éves én 24.

Röviden arról van szó,hogy egyik nap még mindig oké,minden nagyon jó,aztán meg nagyon rossz. Kikészülünk ettől mindketten. Ha

folyton ez van, hogy veszekedünk,

aztán meg egymás karjaiba hirtelen,

aztán másnap megint utáljuk

egymást... mi lesz így a vége?

Szakítani nem akarunk,de ha arra kerül a sor 2-3 nap múlva kibékülünk. Sajnos kevés időt tudunk együtt lenni a távolság és a pénzhiány miatt. Lehet ez is közre játszik. A másik ok egy harmadik fél,aki a párom exe és nem tudom biztosra,hogy tényleg csak ex,vagy még mindig képben van. A harmadik lehetséges ok,hogy gyerekesen gondolkodik. Úgy érzem csak én teszek a kapcsolatunkért,én akarom ezt megoldani. Ma is taliztunk volna de lemondta mert nincs jó lelki állapotban,fél hogy élőben is vitáznánk egy sort,és én megint pánikrohamot kapnék. De így,ha csak állunk nem fog megoldódni semmi. És ha nem jön el a randira megbeszélni a dolgokat végképp nem lesz megoldás....

Milyen megoldás lenne rá,hogy ez a veszekedés ne legyen folyton?



2014. okt. 19. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Bele fogtok betegedni mindketten.
2014. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
erre a válaszra én is kíváncsi lennék..:))) nálunk is ez a helyzet áll fenn.. 10 évvel idősebben. 3.éve húzzuk, de hogy ezt meddig lehet bírni, nem tudom.. mi is kikészülünk ettől:)))
2014. okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
mellesleg észérvekkel rá a válasz, hogy le kéne higgadni, mindkét félnek... de túlfűtött érzelmekkel ez így mission impossible.. talán, ha alábbhigadd a szerelem sikerül, vagy soha, s kinyírják egymást a felek, erre tényleg jó lenne tudni a választ. mi amíg bírjuk együtt maradunk, s amíg a szerelem él.. :)
2014. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy ideig birjátok, utána végleg lezárjátok a kapcsolatot.
2014. okt. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

szerintem ennek a kapcsolatnak a szakítás tenne jót.


Tények:

Kevés időt töltötök együtt

Nem bízol a párodban

Lenézed a párodat

Nem vagytok képesek kommunikálni (azért veszekedtek)

nem invesztáltok egyformán a kapcsolatba


Ennek nincs jövője. egy kapcsolat alapfeltételei az intimitás, kommunikáció, együttlét, ami kölcsönösen előnyös mindkét fél számára. Nálatok egyik sincs.

2014. okt. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Addig szakítsatok amíg nem lesz gyerek, mert utána már örökre össze fog kötni titeket egy pocsék kapcsolatban. Tudom, mert én is ilyenben vagyok. Akik állandóan veszekednek és kibékülnek, azok nem illenek össze, és csak azért maradnak együtt mert félnek a változástól. Most még nem késő...
2014. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez általában egy kapcsolat utolsó stációja. Ez ilyen, nemsokára lezárul és megkönnyebbültök, még ha fáj is.
2014. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szappanoperákból meg a szerelmes regényekből/filmekből jön mindig ez a remek életbölcsesség: "hallgass a szívedre". - Na emiatt van folyton az, hogy az emberek olyanokkal jönnek össze és olyanokhoz ragaszkodnak, akikkel ugyan kémiailag tök jó, de lelkileg baromira nem passzolnak és állandóan veszekednek, és megy a seveled-senélküled játszmázás.


Légy erős, szakíts, állj ellen a kísértésnek, hogy visszafogadd. Hagyj időt magadnak, hogy lecsengjen benned a vágy és a sérelmek. Aztán lehet mással próbálkozni. Vagy 1-2 év múlva akár egymással is, de nem 1-2 nap 1-2 hét, még az 1-2 hónap is túl korai. Lényeg: néha hasznos ésszel is végiggondolni a kapcsolatot, mert a rózsaszín köd elmúlik, és elvileg az lenne a cél, hogy 40+ évig egymás partnerei legyetek. Nem? Akkor bizony nem ér a "hallgass a szívedre" dolog, ráadásul az a "szív" az általában nem is a szív, hanem a hormonok...

2014. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Köztünk csak 2 év korkülönbség volt,távkapcsolatba ment át a dolog, aminek a következménye a rengeteg nézeteltérés lett, sok veszekedés... Tönkre is ment idővel, nem birtam, kimondtam a szakitást. Már én nem birtam idegileg, holott szerettem nagyon. Ennek már több mint fél éve de még mindig cipelem ezt.

Máskülönben másfél évig birtuk igy.


Szerintem az ilyennek a szakitás a vége...

2014. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!