Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit kezdjek a férjemmel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a férjemmel, aki állandóan a barátjával lóg?

Figyelt kérdés
Férjem reggel elmegy fél 6-kor és este jön haza 19 órakor, ugyanis 12 órát dolgozik mindennap, még szombaton is dolgozik 8 órát. Így keveset vagyunk együtt, csak este tudnánk egymás társaságában lenni, de hetente 3-szor elmegy a barátjával meginni egy üditőt és beszélgetni. Nekem meg szükségem lenne arra, hogy mellettem legyen minél többet, ugyanis szeretem őt még mindig, pedig 6 éve együtt vagyunk. Ragaszkodó vagyok és szükségem lenne az odabújásra. Nem tudom mit tegyek, hogy több időt töltsön velem? Még az a szerencse, hogy Anyukám is velünk lakik, így nem vagyok teljesen egyedül. De az azért mégsem ugyanaz, mintha a férjem lenne mellettem. Ti mit tennétek a helyemben?
2014. okt. 20. 19:38
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A férjem barátjának a házassága már megüresedett, ezért nem szeret már otthon lenni. Így mindig a férjemmel akar lenni. Teljesen kisajátítja a férjemet.
2014. okt. 20. 19:43
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Az én apám is ilyen volt. 44 évesen volt egy 19 éves barátja, az egyetemen ismerte meg és mindig vele lógott. A srác meg megkínálta droggal, együtt drogoztak, apám meg rá szokott. Anyám elvált tőle, mert mindig vele volt és rossz útra terelte. A végén teljesen agresszív lett, fenyegetőzött. Az a lényeg, hogy a férjed jó társaságban legyen, hív el a barátját is. Ismerd meg egy kicsit, hogy milyen lelkileg, nem e a karja belesodorni valamibe. Egyébként alapjáratn ez nm baj, viszont könnyen rssz társaságba keveredik az ember.
2014. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha azért szereted még mindig, mert ritkán vagytok együtt így még nem untátok meg egymást, akkor semmi probléma. De milyen amikor együtt vagytok? Mert ha valóban keveset foglalkozik veled pedig tudtára adtad, hogy neked hiányzik, akkor elgondolkodtató, hogy kölcsönös-e ez az érzelem.
2014. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az a baj, hogy anyukád is ott lakik. A férjed veled szeretne lenni, nem hármasban. Így menekül otthonról. Ez csak tipp.


Én egyébként azt tenném, hogy én is elmegyek barátnőkkel. Talán akkor majd te is hiányzol neki és több időt szakít majd rád.

2014. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy valamiért a férjed szívesebben van a barátjával, mint otthon. Hogy miért, az sajnos nem derül ki ennyiből.
2014. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A barátja olyan társaságba viszi a férjemet, ahol le akarják beszélni a gyógyszerszedésről (van egy betegsége), meg szóba került az is, hogy kipróbálja a barátja a marihuánát, meg kaszinóba jár a haver és férjemet is vinné magával, pedig a férjem gyógyult szenvedélybeteg. Emellett állandóan csajokról beszél neki, megismertette egy csajjal, aki meg is tetszett a férjemnek. Szóval rossz hatással van rá ez egyértelmű. Bár Anyósom nagyon kedveli ezt a férfit, ő kiáll mellette.
2014. okt. 20. 19:57
 7/20 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy érdekes ember, jókat tudnak együtt beszélgetni. Lehet, hogy én egy kicsit unalmas vagyok. Bár szeret velem lenni a párom, amikor együtt vagyunk.
2014. okt. 20. 20:00
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Ha anyosom velunk lakna enis tipliznek 😀😀😀😁😆😊
2014. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Az én férjem is inkább üdítőzne valahol, ha velünk lakna az anyám.

De én is inkább betépnék és kaszinóznék, ha itt lenne az anyósom.....

"Még szerencse, hogy anyukám is itt lakik velünk.." xD Hány éves vagy, 12?

2014. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes az Anyukám, férjem is szereti. Nem szól bele semmibe, amikor én dolgozom, akkor megfőz ránk.
2014. okt. 20. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!