Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felesegem allandoan flortol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesegem allandoan flortol a baratnoje fiaval, ez tenyleg normalis? Ti elneznetek?

Figyelt kérdés
Olaszorszagban elunk felesegemmel, van neki egy nagyon jo baratnoje aki sokszor atjar, csinalnak programokat. Van egy kamaszfia, 19 eves. A baratno ferjevel meg en vagyok joban, barati a viszonyunk. Na most, mikor atjonnek, a felesegem olyan hulyen viselkedik, a gyerek meg pajzanul nez. Illegeti magat, kacerkodik, ugy erzem flortolnek. Nem akarok csunyan beszelni a felesegemrol, csak zavar, mert szerintem ez atlep egy hatart, egyaltalan nem kene igy viselkedni hazas nonek. Mondtam neki, kinevetett. Nem tudom tenyleg tulzok-e, szerintetek normalis ez a viselkedes?
2014. okt. 22. 20:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem túlzol. Én sem nézném el, szóvátenném.
2014. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Flörtölj te is valakivel-majd meglatjuk az hogy tetszik neki.Egyebkent nem normalis ez a viselkedes.
2014. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

a nejed bohóckodik a gyerek belezúgott


Vagy az is lehet;

a gyerekek nagyon szeretnek egy olyan "barátot" aki sokkalidősebb náluk nem rokon, egy ilyen biztonságérzet és jó érzés és lehhet ez csak egy barátság mélyebben a részükről

2014. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
1%
A feleségednek pedó hajlamai vannak!!
2014. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Ja "gyerek", mar a szeme is rosszul all, boven megerett a hulyesegre. Meg hat ismerem, nem kell felteni. Olyan konkretumokat tudnek mondani, hogy vacsorazunk, nejem allandoan a vallat megsimitja a sracnak, az meg alig bir ulni. A gyerek meg allandoan fuzi valamivel, mikor mi beszelgetunk, hogy kiserje mar el a nejem valahova. Kopni-nyelni nem tudok, szuleinek meg nem tunik fel.

A hetvegen is atjott tobb baratunk, felesegem kirakta mindenet, a kolyoknek meg kifolyt a szeme. Az a problema, hogy nem akarok osszeveszni veluk, meg kellemetlenul ereznem magam, ha szovatennem a szuleinek.

2014. okt. 22. 20:32
 6/24 anonim ***** válasza:
45%

A leírtakból a nejedtől z egyfajta pótanya és barát gesztus a fiú meg nem bír a p.csével.


Vagy csak simán figyelemre vágyik de túlzásba viszi.


Én annó lányként figyelemre vágytam, törődésre, egyfajta jóbarát és pótanya szerepet betöltő emberre az életemben, aki megbízik bennem, de én is megbízhatok benne - de nem csak szavakkal, hanem tettekkel is segít, plusz megölel, megsimogat, mint ahogy anyám teszi. Nem az, hogy taperoljon le, csak ez a kedves baráti gesztus egy NEM rokontól.


Meg is találtam egy 36 éves nőben ezt, állandóan a nyakán lógtam, mindig, ha társaságban voltunk, akkor is "kisajátítotttam", sokat dumáltam vele.


Na már jöttek jelzések, l hárman elmentünk valahova és amikor végeztünk, a nő még elszaladt mosdóba, én gondoltam, megvárom, hogy elbúcsuzzunk és a harmadik személy küldött el, hogy hagyjam békén a nőt, menjek, biztos van más dolgom.


A végén a nő leült velem beszélgetni és elmondta, hogy túlzásba estem és túl sok vagyok neki.

2014. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ja és a nőnek a testvére küldött el a példának felhozott esetnél...
2014. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ez egy erdekes sztori, de itt nem hiszem, hogy ilyesmi all fenn, gyerek nem ez a lelkibeteg tipus, maximum kanos, felesegem meg kellemetlen helyzetbe hoz.
2014. okt. 22. 20:52
 9/24 anonim ***** válasza:
hamarosan ez a hajó is léket kap
2014. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nézd a feleséged szemszögéből; lehet tényleg csak ártatlan dolog tőle és naív még, nem fogja fel, hogy a fiúnak megőrülnek a hormonjai ha meglátja a nejed.


Aztán rosszul esik a nejednek, ha azt feltételezed róla, hogy kikezdene egy 19 évessel.


A fiúval se ülhetsz le dumálni, mert szalad a feleségedhez, hogy elmondja, ugye nem igaz, hogy a nejed meg te ezt gondoljátok róla.


Próbáld meg elérni, hogy valami sértőt vagy durvát tegyen és amiatt tiltsd ki - akkor nincs ez a kellemetlen szitu, hogy a nejed csalással vádolod és megszűnik a probléma.

2014. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!