Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinél 5x-10x többet keres a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinél 5x-10x többet keres a férje, annak nincs lelkiismeret-furdalása?

Figyelt kérdés

Ugye, itt mindig írják, ha valaki nem dolgozik vagy gyeden, gyesen van, akkor el kéne magát ásni, meg örüljön, hogy a férje megtűri stb. meg egyesek írják, hogy ők hallgatnának, mert még azt is eltartják, aki gyeden van a gyerekkel.


Na most, akkor ilyen házasságban mi a helyzet? Nem kéne szégyellni magát a nőnek, hogy nagy, drága új házban tud lakni? Meg szép autóval járni? Sőt még nyaralni is mehetnek. Meg nem kell neki megnézni a hús meg az arckrém árát? Meg a jobbik öblítővel is moshat? Mert nyilván a 80-100 ezres fizetéséből nem tehetné meg, csak azért teheti, mert a férje sokat keres. Akkor tehát kihasználja, hogy a hátán hogy fel tudott kapaszkodni, nem? Vagy erre akkor azt mondanák, hogy jaj az más? Vagy mondjuk aki kényszeresen ragaszkodik az egyenlőséghez és külön kasszához az faházba menne a Balaton partra nyaralni, míg a férje Thai földre megy, mert így igazságos, neki ne fizesse ki?


2014. okt. 25. 16:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%

Vannak egyfelől sztereotípiák, mi szerint ugyebár a gazdagabb csávó fele hajlanak a nők. Ezt nem kell tagadni bizonyára sokak ismeretségi körében van ilyenre példa, ez alapvetően egy elég antipatikus viselkedés.


Szerintem ebből van a több, a ritkább amikor esetleg kapcsolat közben lódult meg a szekér, vagy a nőt egyáltalán nem is érdekelte, hogy az illető mennyit tart a cihában, ez esetben nem hiszem, hogy bármiféle módon is el kéne ásnia magát a szegényebb félnek.

2014. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

Mi az, hogy örüljön egy kismama, hogy a férje megtűri?

Meg ez te ennyit keresel, én annyit?

Egy házasságban minden közös, gyereket meg szerintem nem csak a nő vállal, hanem ketten.


Persze most jöhet a sok nagymacsó, hogy a nők kihasználják a férfiakat stb stb.


Vagy közös kassza van, vagy csak egymás mellett élünk és tényleg csak megtűrjük a másikat, de akkor minek vagyunk vele?

Az egyenlőség és a közös kassza nem zárja ki egymást...

2014. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2-es ezt én is tudom, de nézz szét néha mik mennek itt. Ezért érdekelne, hogy akkor mi van, ha valaki a 80ezres közalkalmazotti bértáblájával, amiben 20 év alatt előre jut 100 ezerig kifog egy férfit, aki mondjuk 500-600-700 stb ezer forintot fizet. Mert azon a logikán továbbmenve ahogy itt működnek némelyek..
2014. okt. 25. 16:31
 4/22 A kérdező kommentje:
*fizet a munkája
2014. okt. 25. 16:32
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Az én férjem több mint a dupláját hozza haza mint amennyit én keresek, de ez nálunk soha nem volt gond. Pár éve a férjem munkanélküli volt, semmi bevétele nem volt, így én kerestem többet. Mi közös kasszán vagyunk, és nincs olyan, hogy én fizetésem, te fizetésed. Nálunk közös fizetés van.
2014. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

Engem nem zavar.

Mi úgy jöttünk össze, hogy barátnőm előadta neki (sok egyéb mellett), hogy milyen gazdag vagyok, van lakásom, autóm stb.

Aztán fél évvel később összejöttünk és azóta gyerek, közös autó, ház stb is van és ő keres sokkal többet mint én. Igazából én keveset (tudott róla az első héttől) de még mindig hallgatom, hogy őt a barátnőm megvezette, azt mondta neki, én milyen gazdag vagyok :D


Ennek ellenére! Nem veszek drága öblítőt, mert utálom az öblítőket. Nem én nézem a termékek árát, hanem ő, mert nem én vásárolok be. Ha csak nekem kell valami, akkor elmegyek és megveszem és soha nem kérdőjelezte még meg eddig, hogy arra szükségem volt-e, miért költöttem, miért vettem olyat. Kellett, megvettem. Nekem pedig nincs emiatt lelkiismeretfurdalásom, mert nem szórom a pénzét, illetve nem is az ő pénze, hanem a miénk, ahogy minden más is közös.

2014. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
A férjem bőven millió fölött keres havonta, az én fizetésem tulajdonképpen csak jelképes. De egyáltalán nincs lelkiismeret-furdalásom. A 19 évesen jöttünk össze, 25 évesen házasodtunk. Született két kislányunk. Én egy főiskolát és egy egyetemet végeztem, a férjem két egyetemet. Talált egy remek munkát, egy nagy vállalatnál, évek alatt nagyon magas beosztásba jutott. Már volt bőven pénzünk, így én ott hagytam a munkámat és saját vállalkozást indítottunk, amit nagy rész én felügyelek. Mint írtam a fizetésem csupán jelképes, hiszen egyik zsebünkből rakjuk a pénzt a másikba. Ma már több vállalkozásunk is van, amik szerencsére jól mennek, így nekem elég sok a szabadidőm. Emiatt elég gyakran visszahallom, hogy milyen egy ingyenélő, élősködő vagyok. De már rég eljutottam oda, hogy nem érdekel.
2014. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Amelyik nő azért megy férjhez egy gazdag pasashoz, hogy luxus életet éljen, annak nincs emiatt lelkiismeret furdalása.
2014. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ha megállapodunk valaki mellett és vele akarjuk leélni az életünket, akkor egyértelmű a közös kassza.

Megosztom valakivel az ágyamat, legbensőbb érzéseimet, gondolataimat, de számolom a forintokat, hogy ő ennyit keres, én meg ennyit?

Lehet velem van a baj, hogy nem értem ezt.


Nekem volt gazdagabb és szegényebb párom is, de ami az enyém az a tiéd is...

2014. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
16%
Kisebbségi komplexusod van?
2014. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!