Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti elmondanátok a feleségnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a feleségnek a viszonyotokat, ha kiderülne, hogy a pasi házas? Léteznek ilyen véletlenek?

Figyelt kérdés

Légyszi olvassátok végig, ne ítéljetek 3-4 mondatból!


Volt egy pasi ( nevezzük Viktornak), akivel akkor találkoztam, amikor nyaralni mentünk pár évvel ezelőtt. Érdekes módon mindig akkor üdültek a haverjaival ott a Balatonnál, mint amikor mi is, pedig midnig másik időpontba mentünk (egyébként az ország 2 különböző pontjáról érkeztünk). Tetszett nekem, de a barátaimmal mentem pihenni, szóval nem dobtam őket egy pasas miatt.


A harmadik évben az utolsó nap viszont valahogy szétszéledt a csapat. Mindenki máshol akart bulizni az utolsó éjszakán, így egy hétből egy napot külön buliztunk, amire korábban nem volt példa. Voltak már helybéli, visszatérő vagy újonnan megismert ismerősök, barátok, akikkel együtt lógtunk. Én valahogy Viktorék társaságába keveredtem.


Minden évben csapta nekem a szelet, de csak most alakult ki ez a vonzalom bennem.

Lefeküdtünk. Másnap reggel pakolások és hatalmas felhajtás közepette ígérgette, hogy majd hív meg majd ütközünk máskor is meg ilyesmi. Mondtam neki, hogy én nem akarok tőle komolyat, meg folytatást sem. Max. jövőre ugyanitt ugyanekkor találkozunk.


Megszerezte egyik barátomtól a számomat és sokszor felkeresett. Véletlenül pont arra jár, ahol én dolgozom, véletlenül pont úgy hozta a sors, hogy találkoztunk pesten egy kávézóba, stb, stb.

Addig nyomult, addig volt rámenős, amíg belé nem szerettem ( de ezt sose mondtam ki neki, de ő nekem mindig. Kb. 3 hónapig találkozgattunk és sokszor szexeltünk hotelekbe, panziókba, autóba. Miután ezt a fajta légyottokat meguntam, megkérdeztem, hogy pl miért nem hív el magához. Hebegett-habogott, mondott mindenféle kifogást, persze egy szó se volt belőle igaz. Nem is vettem be. Kidobtam.

Jöttek az smsek, az ékszerek, virágcsokrok, ajándékok, de nem hatott meg! Semmi. Már nem voltam szerelmes belé és találkoztam egy fiúval, akivel azóta is együtt vagyunk. Viktor csak nem hagyott békén. Vissza akart szerezni mindenféle módszerrel. Egyszer addig hisztizett, amíg egy délutáni beszélgetős, beülős kávéra rá nem vett. Találkoztunk. Ott sírt a bárpult felett, hogy bocsássak meg. Nem volt mit megbocsátanom. Nem haragudtam rá. Nem volt bennem ellenszenv, semmi. Csak én nem vagyok hülye és ő hülyének nézett. De ezért se hibáztatom. Valszeg egész életében hazudozott, azt hitte most is beválik. A nagy könyörgés és sírás közepette bevágta azt, hogy értem még a feleségét is otthagyná!!!


MONDOM MIVAN???


Elszólta magát ez a szerencsétlen. Kérdeztem tőle korábban, hogy van-e komolyabb kapcsolata vagy rajtam kívűl még valakije. Azt mondta, hogy nincs. Ezt jól hazudta, ezt bevettem, erre valószínűleg gyakorolt és számított h felmerül kérdésként.


Azt hittem félrenyelem a kávémat. Akkor felálltam az asztaltól, és csak annyit mondtam neki hogy "Jó legyél!" majd elmentem. Számot cseréltem, új munkát és új várost. Hogy még véletlenül se fussak vele össze a későbbiekbe.


Kb. 7 hónappal ezelőtt kaptunk egy új koordinátort. Hihetetlenül jól kijöttünk, szinte legjobb barátnők lettünk, majd mutatott egy képet a családjáról. Hát ki volt a mosolygós 2 gyerekes családapa a fényképen???

Elkapott a hányinger. Ezután kivettem 3 hét szabit, hogy kezeltessem magam. Lillával tényleg nagyon egymásra hangolódtunk. Boldognak tűnik, de most is mondogatja, hogy ide-oda utazgat a férje.


El akartam neki mondani a férjével történt sztorit és hogy valsezg most is azt csinálja, de egy barátnőm azt javasolta, hogy járjunk utána, nehogy beégjünk vagy hogy többet ártson, mint használjon. :/


A barátnőm Vera felhívta Viktor egy haverját, hogy érdeklődjön róluk. Hogy úgy fogalmazzak Vera elég bensőséges kapcsolatba került vele annyira, hogy elmondja azt, amit mi tudni akarunk. A pasas végül elmondta, hogy kettős életet él Viktor és hogy egy másik nőtől is van már egy kisbaba.


Ez azért elég dúrva! :(

Bebizonyosodott, hogy valóban egy tetű ez a pasi. Már csak az a kérdés, hogy elmondjam-e Lillának!???


Egyrészt én akarnám tudni a helyébe, hogy szétrúgjam a férjem seggét, másrészt pedig, lehet hogy így vége lesz a mi jó viszonyunknak és tényleg jó barátnőm lett ahhoz, hogy ne akarjam elveszíteni! :(


Tanácstalan vagyok!


Légyszi IGENnel vagy NEMmel válaszoljatok két kérdésre!


1. Ti Lilla helyébe akarnátok tudni, hogy megcsal a párotok?

2. Ti elmondanátok-e a legjobb barátotoknak, ha megtudjátok, hogy átveri a házastársa?


- Nem tudtam Viktor feleségéről és családjáról, mikor összejöttünk!!!

- Nem akarom szétszedni Lilla családját!

- Engem minősíthettek nyugodtan, de akkor sem tudtam a feleségről!


Aki eltérő választ ad, vagy amit leírtam a leírásban és azt az információt követeli, azt negatívan értékelem! Más esetben pozitívat adok! Még ha ellenkezik is a véleményemmel! Köszi :)


Én 28 vagyok

Lilla 30

Viktor 32 Két gyerekük van egy 8 éves, egy 5 éves és egy másik nőtől egy fél éves kicsi.



2014. okt. 27. 16:29
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
3%
Minek nyomozgatsz utána? Hagyd békén, az ő élete. A felesége majd megtudja, ha itt lesz az ideje.
2014. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez nagyon durva!!!!A szemét disznó!Naná,hogy elmondanám a barátnőmnek!Nehogy már falazz neki!
2014. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
93%

1 IGEN

2 IGEN

2014. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim válasza:
91%
igen, igen
2014. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Minek nyomoztam. Mert a barátnőm, azért!!!
2014. okt. 27. 16:41
 6/47 anonim ***** válasza:
10%

nem

nem

2014. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
10%
Nem. Nem. Ne üsd bele más életébe az orrod!
2014. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
75%
Megkérdezném tőle, mit válaszolna az itteni kérdésedre.
2014. okt. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 manó1235 ***** válasza:
85%
előbb utóbb úgyis kiderülne.. szval ha nem tőled majd mástól tudja meg amúgy IGEN, és IGEN
2014. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
77%
1.: igen ,2.:igen.
2014. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!