Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem barátja velem beszéli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem barátja velem beszéli meg a problémáit, de miért?

Figyelt kérdés
A férjemmel 12 éve élünk együtt, boldogan, harmónikusan, szex is jo, szerelemmel szeretem,van 3 csodás gyermekünk, soha nem csalnám meg! De.... Van egy barátja , akivel régen tetszettünk egymásnak, de ennyi. Évekig nem is láttuk egymást, majd egyszercsak egy munka miatt a férjem legjobb barátja lett..mint 2 tojás ugy hasonlítanak egymásra. A férjem barátja 5 éve van kapcsolatban, gyermek is van. A szerelem nem nagyon van ott jelen. Nagyon válságban voltak most es megkért h segítsek neki , h jo legyen a kapcsolatuk,... tenyleg sok volt a probléma! Engem hívott naponta többször, sokat irtunk is egymásnak . Jo lelki tanácsadó vagyok,segítőkész is, de miert pont velem beszél erről órákat? Fiú lány közti barátság létezik? En régen csinos voltam , most is diétázom mert van sok feleslegem, bizti nem vagyok az esete, de ez akkor mi?Neha ő is eszembe jut többször mint kellene... Több mint barátság , de kevesebb mint bűnbeesés? Nem értem en ezt....mi ez most?
2014. nov. 1. 15:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy lelkitársak vagyunk?
2014. nov. 1. 15:56
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez még semmi...de légy óvatos, így kezdődnek a gondok.
2014. nov. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Azt nem tudom miert csinalja, de en ezt befejeznem surgosen. Van 3 gyereked, szereto ferjed. Mit akarsz meg? Izgalmat? Kalandot? Hmm...az elso csok, az elso szex, lehet az lesz, aztan jonnenek a szurke hetkoznapok. Most komolyan megerne dobni mindent? Nekem nem ferne bele, hogy a ferjem baratjaval naponta tobbszor beszeljek, foleg, ha mar tobbet is gondolok ra. Ferjed tudja mindezt? Mit szol hozza? Az mas kerdes, hogy a ferjed baratjanak is vaj van a fule mogott, de az az o dolfa, o lelkiismerete. Tedd helyere ezt a dolgot mielobb!
2014. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Ha ti ketten gabalyodtok egymásba ahelyett hogy a feleségével találná meg újra a közös hangot, akkor mégsem vagy olyan jó lelki tanácsadó! Bízd szakértőre vagy valaki másra!
2014. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Sok a duma, félre akarsz makkantani, és ehhez keresed az önigazolást. Ha valami jönni akar, hát hadd jöjjön! Senki nem tudja meg, ha ügyesek vagytok. Nem kell felrúgni a házasságot egy kis élvezetért.
2014. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat ️Ugy néz ki, h sikeres volt a tanacsadasom ! Azt hiszem innentől kezdve kiiktatom észrevétlenül, szépen lassan. Ez csak bizti a hormonok játéka, de hangsúlyozom, soha nem csinálnék hülyeséget, szerelemmel szeretem a férjem es ő is engem. Ez csak vmi új es szokatlan, de lényegtelen.
2014. nov. 1. 16:35
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem ne építsd le. Tök klassz dolog, amit írsz, hogy van ilyen mély kapcsolat köztetek.


Szerintem a párkapcsolatokban is pont az okoz gondot, hogy össze vannak zárva és kevés külső inger jön be más személyektől. És egy ember meg mindenkinek édes kevés.


Szóval szerintem nem baj, ha barátként szereted és ő is téged. Ez egy szép dolog. Ettől még úgy tűnik a fentiekből tudjátok, hogy mit akartok: nem egymást párnak.


Szerintem az zavar meg téged, hogy meglepett mennyire mély lehet egy barátság, hogy ez kötődést jelent és érzelmeket. De ez jó dolog. Szerintem jobb lesz az életünk, ha vannak mély barátságaink.

2014. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Tökéletesen megerősítettél, en is igy gondolom egyébként ! Megfogadom a tanácsod 😊egyébként van egy fiú barátom, aki 20 éve barátom már, aludtunk mi együtt is, de soha meg sem fordult egyikünk fejében sem semmi! Sztem ritka a ilyen, de jo dolgok ezek!
2014. nov. 1. 17:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez kicsit olyan mint amikor a legjobb baratnom ferje tolem kert tanacsot es vegulis az egesz arra ment ki, hogy osszejojjon velem, ami termeszetesen nem sikerult mert nem fogok egy 22 eves baratsagot felrugni valami nemi vagy miatt.


Szoval csak ovatosan:-)))

2014. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!