Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem kevesli a szexet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem kevesli a szexet, azt hiszi, már nem tetszik nekem. Min változtathatnék?

Figyelt kérdés
Házasságig nem éltem nemi életetet (elvek miatt), de persze a feleségemmel nagyon jó és örülök, hogy őt választottam. Úgy érzem, kevesli a dolgot, de én nem vágyom rá mindennap, meg nincs mindig erőm hozzá, ettől még ugyanúgy tetszik. Elkezdte magát nézegetni, hogy biztos felszedett pár kilót vagy csúnya. Persze ezek baromságok. Tegnap késő este értem haza, már nem volt kedvem semmihez, csak beszélgetni, aztán a mellére hajtani a fejem, reggel viszont úgy éreztem, meg van bántódva. Lehet, hogy ez másnak furcsa, de számomra természetes, nincs benne semmi mögöttes érzés. Nem tudom, min változtathatnék?
2014. nov. 3. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak a szexel lehet kifejezni a másiknak, hogy csinos és még tetszik neked.
2014. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kései Sirató ***** válasza:
94%
Legyél vele kedves éreztesd vele, hogy szereted - sokféleképpen. Vegyél neki virágot, ne feledkezz el az évfordulókról, lepd meg mindenféle ajándékokkal. Mindenképpen beszélnetek kell arról is, hogy neked tényleg sok a mindennapos szex, talán sikerül majd közös nevezőre jutni, ha látja, hogy valóban szereted, csak sokszor fáradt vagy..
2014. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Küld át hozzám, én elvégzem a dolog oroszlánrészét, neked már csak aludnod kell.
2014. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Ha a feleségednek a testiség a fő szeretet nyelve, neked pedig nem, az nehéz helyzet (nálunk is ez van), de nem kezelhetetlen, csak rengeteg őszinte, negatív érzelmektől mentes kommunikációt igényel a megoldása.

Plusz ahogy már írták, más frontokon fejezd ki akkor még erőteljesebben, hogy szereted őt: virág, bókok, közös programok. Ha nincs kedved a szexhez, akkor legalább ölelgesd meg picit, csókolózzatok elalvás előtt, adj hangot annak, hogy milyen dögös, és mondd, hogy ha kipihented magad, akkor majd hancúroztok egy jót stb.

Meg kell találnotok az arany középutat, mert nem jó, ha bármelyik fél is elhanyagolva érzi magát, akár okkal, akár ok nélkül.

2014. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

#4-es nem szó szerint érti az arany középutat, az csak egy freudi elszólás. Vagy értheti arany középútként hogy mégiscsak átküldöd hozzám...

De figyu, ez milyen kérdés.. kevesli a szexet a nejem, jaj mit csináljak? Hát mit csinálj te okos, vedd a nyakadba a lábait és hajrá, ilyet hülyeséget én még nem is hallottam, tuti hogy ez valami kamukérdés.

2014. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Világosítsad fel a feleségedet, hogy létezik még sok más elfoglaltság a szexen kívül is...
2014. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bence_ ***** válasza:
74%
Ha valaki szomjas annak hiába adsz nagyon finom süteményt nem lesz neki jó. Hiszen neki víz kell!
2014. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Dehat ha egyszer szeretkezni akar! Elegitsd ot allandoan! Nyald fald es dugd barhol barmikor! ha szuksege van ra akkor te odafigyelsz ra es megteszel mindent erte! nincs kifogas.
2014. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk is ez volt,vigyázz mert teljesen traccsra mehet a feleséged önbizalma.Sajnos én is így reagáltam,hogy már nem tetszem neki,túl sovány vagyok,kevés a hajam,közbe elmúltam 30 akkor azon pörögtem,hogy na már öreg is vagyok...Pedig amig nem voltak gondok az ágyban addig semmi bajom nem volt magammal...Nagynehezen elfogadtam,hogy nem ezek miatt van,hanem neki kevesebb az igénye,mint nekem,de évekbe tellet és még most is zavar néha :(
2014. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Oké,oké, értem én, hogy nem kell állandóan szexelni, én sem szeretnék minden nap, de azért érdekel, mikor szexeltetek utoljára? Nem gondolom,hogy a feleséged ok nélkül van megbántódva...ha 2 hete nem nyúltál hozzá, akkor megértem őt!

N

2014. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!