Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Zavar, hogy a párom csavarog....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a párom csavarog. Én vagyok az önző?

Figyelt kérdés
Most is elment itthonról, állítólag a hugához. Szinte mindig ezt csinálja, van amikor éjjel jön haza. Ha kérdezem hol volt az a válasz, hogy az unokaöccsével vagy a bátyjával volt. A legjobban az zavar, hogy én nem sminkelhetem ki magam mert akkor biztos tetszelegni akarok másnak. Ő meg azt csinál amit akar. Nem hiszem, hogy lenne valakije, de akkor is bánt, hogy ilyen. Önző vagyok?
2014. nov. 5. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem, te nem önző vagy, hanem hülye.

Menj vele! Minden kiderül ha elkíséred.

2014. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Valld be kételyeid vannak! Akkor lesd ki, bár szerintem ez nem az az igazi bizalom aminek lennie kéne.

Ezt miért nem NEKI mondod? :) BESZÉJÉTEK MEG

2014. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt mondanám, h nem, te nem önző vagy, hanem hülye.

Ha ő azt csinálhat, amit csak akar, akkor te is. És igen, miért ne akarnál másoknak tetszelegni? Legyél inkább csöves, az jobb lenne? Más pasi örülne, ha büszkélkedhetne a párjával, h ad magára, mert hány nő van, aki nem tesz így. Szóval ne hagyd magad, te is szépen csináld azt, amihez kedved van.

2014. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Csavarogj te is. Menj barátnőkhöz, sétálni, stb.


Nme sminkelheted magad ki?


Megint egy őrült nő, akivel mindent megtehetnek. vagy ihletet merítettél egy előző kérdésből tegnapról?

2014. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hülye vagy, bocsánat. Tedd te is azt amit ő, meglátjuk neki hogy tetszik mikor fogalma sincs hova, kihez mentél. Ez nem normális.

Amúgy meg mi az hogy nem sminkelhetsz? Mi vagy te? A szolgája akinek parancsolhat? Gondolkodj már, hogy milyen pasit választottál... mert a smink csak apróság, ha már ez nem tetszik neki, akkor később durvább dolgok is lesznek majd. A párod irányítani akar téged... ne hagyd.

2014. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek akkor napokig megy a veszekedés, duzzogás. A sógornőmhöz meg nincs kedvem mindig menni.
2014. nov. 5. 14:58
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Akkor most az a rész jön hogy mindenre lesz valami kifogásod? Mert ha igen, akkor szólj és nem válaszolunk többet.
2014. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Járj el te is, kisminkelve. Ha veszekszik, mond meg nyugodtan, hogy ha ő eljárhat otthonról akkor neked is ugyanúgy jogod van hozzá. Pont. Ha nem mész bele a veszekedésbe, akkor nem lesz kivel veszekednie. Amúgy minek vagy olyan pasival, aki bármit is meg akar neked tiltani?

Bocs de tényleg buta vagy, ha így hagyod magad. Egy házasság nem arról szól, hogy a férfi éli világát, eljár szórakozni, a nő meg be van zárva a 4 fal közé.

2014. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmennék. De örökre.
2014. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem sminkelhetem ki magam, nem mehetek sehova, mert cirkusz van... istenem, hát mi vagy te, egy taknyos kölyök, akinek megtilthatnak dolgokat? Felnőtt vagy, azt csinálsz, amit akarsz. De ha hagyod, hogy parancsoljanak neked és elnyomjanak, meg is érdemled. Ha neked megfelel, hogy alárendelt vagy, akkor fogd be szépen a kis szád, és hagyd a férjedet csavarogni. Még mielőtt pofont is kapsz a rinyálásért az elnyomás mellett.

Nem sminkelhetek, nem mehetek el... pfff, megnézném én azt a pasit, aki nekem megtilt valamit...

2014. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!