Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy értessem meg vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele, hogy igenis számít a pénz?

Figyelt kérdés

A vőlegényemnek volt egy jól fizető állása, mielőtt összejött volna velem. Otthon élt a szüleivel meg az exével. Az exe is dolgozott, de mindent a párom finanszírozott neki. 3 év kapcsolat alatt milliós összegekkel húzta le. Majd talált egy gazdagabb pasit, és most azzal tartatja el magát.

Mi nem élünk jól, a párom nem is akar dolgozni, mert hogy nem számít a pénz. Mert hogy ő volt jómódú, volt szegény, és a pénz nem áll a boldogság útjába. Mert a pénzes pasikat lehúzzák a nők, engem meg nem ilyennek ismert meg.

Én állandóan munkát keresek, ne segélyből tengődjünk már.

Szerinte felesleges, a pénz nem tesz hozzá az életminőséghez.

Én az egész gyerekkoromat szegényen éltem le, és nem szeretném, ha ez történne az én jövőbeli gyermekemmel is.


Hogy értessem meg vele, hogy számít a pénz, szeretetből nem lehet fenntartani egy lakást és etetni egy családot?


2014. nov. 8. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ugy néz ki a võlenyed belefásult abba, hogy lehuzták, és csak a pénzéért szerették.Muszáj dolgoznia, ha meg akar élni!
2014. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nem akarod anyagilag lehúzni, de ő sem várhatja el tőled, hogy eltartsd, hogy csak te dolgozz, ő meg éljen belőle, mert akkor meg ő húz le téged... és te sem ilyennek ismerted meg őt.
2014. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyiltan beszélj vele, hogy így nem akarsz vele élni, mert segélyekre nem lehet egy életet alapozni.
2014. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem példával.


Miért keresgélsz állandóan?


Ha találsz egy normális állást és látja a párod, hogy megmaradsz ott, élvezed, kiteljesedsz benne, majd kedvet kap ő is megint, hogy ambiciózus legyen és legyenek ismét tervei, amihez pénz is kell.

2014. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
miből éltek?
2014. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És akkor a leendő családfenntartó a segílykére fogja alapozni a közös jövőtöket?

Szerintem adj neki 2 hónapot, aztán reptesd. Nem jó buli egy mihasznával összekeveredni.

2014. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a jól fizető állást miért hagyta ott?

nem értem miért kell a "fürdővízzel együtt a gyereket is kiönteni", elég lett volna annyi, hogy pl. neked max apróbb figyelmességeket vesz (csoki, virág, néha vacsi), és a fizuja nagy részét félreteszi a közös jövőre.


nem muszáj vele maradnod ha ilyen a hozzáállása az élethez. segélyre meg pláne ne szülj. gondolom nem is tervezed.

2014. nov. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!