Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemet vissza akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet vissza akarja szerezni a volt felesége! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ők már hatodik éve, hogy elváltak. Nekünk most volt az esküvőnk, 5 éve vagyunk együtt a volt férjével. Nem miattam váltak el, ugyan ismert a férjét, de a válás után jöttünk össze. Nekik van két gyerekük (már nekünk is egy közös), akik rendszeresen eljönnek hozzánk, aranyosak és szeretem őket egyébként.

A fülembe jutott, hogy az ex szét akarja túrni a házasságunkat. A férjem mesélte, hogy állandóan smsekkel bombázza, hogy találkozzanak, általában a gyerekeikre hivatkozva, ami néhányszor már meg is történt (ott voltak a gyerekek velük, de inkább azt akarja, h ne legyenek). Érdekes, eddig a gyerekek mindig hozzánk jöttek, most meg azt akarja, hogy ők négyesben menjenek el valahová. Párommal nemrég voltunk Rómába, erre ír neki facebookon, hogy a gyerekekkel ők is elmehetnének valahová a nyáron (ők 4en). Úgy már voltunk mi is külföldön, hogy három gyerekkel (párom meg én), de az ex???

De ami igazán kiverte a biztosítékot, hogy kaptak meghívást egy közös barátjuk esküvőjére, sajnos én nem tudtam elmenni mert éjszakás voltam (a férjem velem ment volna, mert kollektíve a teljes családot meghívták meg külön az exet is) és úgy hallottam vissza, hogy az exfeleség le akart feküdni a férjemmel védekezés nélkül, hogy egy újabb gyerekkel visszahódítsa magához. :S Ezt most tudtam meg és nagyon ki vagyok akadva!


Mit tennétek a helyemben?



2014. nov. 16. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Én kiröhögném.

A férjem exnője csinálja ezt, pont két hete hogy újra felbukkant.

Amúgy ez a "fülembe jutott" nem hangzik éppen megbízható forrásnak.

Óvatosan kezeld az eféle füleseket, mert volt már példa a világtörténelemben, hogy egy másik személy kavarta a szart.

2014. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

A helyedben nem tennék semmit.

Az ex "közös nyaralás" ötlete annyira bizarr, hogy szóra sem érdemes.

A férjed dolga lepattintani.

De ahogy látom, elmond neked mindent, ami jó jel, szerintem meg tudja tenni.

Bosszantó, persze, de én nem aggódnék.

2014. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Leakart fekudni a ferjeddel? ahhoz 2 ember kell vagy megeroszakolja?!:D

En szembe rohognem hogy ami volt az volt,tiszteled mert a ferjed gyerekeinek az anyja.. ennyi nem tobb

de ha tovabb csinalna tuti felhivnam es megmondanam neki hogy 6 eve volt,reg volt,elmult kesz

2014. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Neked nem kell tenned semmit sem. Majd a férjed lerendezi. Ha nem állítja le, akkor pedig a férjeddel is bajok vannak, nemcsak az volt feleségével.
2014. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Én elkapnám a helyedben a nőcit, szemtől-szemben, úgy hogy a pasi is ott van, és úgy intézném el, hogy egy életre elmenjen a kedve a trükközéstől. Szépen úrinő módjára, mosolyogva:)
2014. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Ne foglalkozz vele (azon felül hogy picit azért legyél résen), mert nem véletlenül váltak el. Ha jó a kapcsolatod a férjeddel, egyébként minden rendben köztetek, akkor harmadik fél nem tud közétek állni. Csak szeresd a férjed, éljétek boldogan az életeteket, mást nem kell tenni.

A nyaralásról beugrott, mi is amikor külföldi nyaraláson voltunk a férjemmel és elvittük a gyerekeit is, akkor amikor hazajöttünk kijelentette az exe, hogy legközelebb csak akkor engedi el velünk a gyerekeket, ha előtte őt és a gyerekeket is befizetjük egy külföldi útra. Na persze... :D

2014. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!