Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nyáron volt az esküvőnk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron volt az esküvőnk. Előtte nem éltünk együtt, mert a feleségem vallásos családból származik. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Sajnos csak az esküvő után derült ki, hogy a feleségem egyáltalán nem tud főzni. Olyan szinten nem, hogy ha én nem vagyok otthon, vagy valamiért éppen nem tudok összedobni valamit, akkor csak szendvicset eszik. Porszívózni azért nem porszívózik, mert nem ért hozzá. Szerintem nem nagy ördöngösség. A mosást azzal utasítja el, hogy ő nem igazodik el a gombok között. Egyébként ha mondom neki , akkor elmosogat, felmos. De például a kávés, üdítős poharakat, kistányérokat szerteszét hagyja a lakásban, úgy kell mindent összeszednem utána. Úgy látom, ő így elégedett. Én egyre nehezebben viselem. Járt más is így?

2014. nov. 27. 16:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
94%
Nem jartam igy, de probald meg tanitgatni. Pl ird le, hogy melyik gomb mit jelent a mosogepen, vagy a porszivozast meg is mutathatod neki. Hany eves? Fura hogy otthon ilyet nem kellett csinalnia. Probald tanitani, aztan meglatod, hogyan tovabb.
2014. nov. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
89%
Ilyet sem hallottam meg. A fozes nem tudas hanem akaras kerdese,ugyanigy a porszivozas,mosas is. Valtozni nem fog ha ilyen hogy mosni nem akar,nem mosogat az igenytelenseg.
2014. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
12%
Te feleseget akartal vagy hazi rabszolgat?
2014. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
56%

Azzal semmi gond, hogy vallásos. De hány éves a feleséged?! Mi az oka annak, hogy alapvető dolgokat képtelen megcsinálni? Eddig szülőknél élt? Anyukája takarított utána?

Nem kell neked "elpapucsosodni", tanítsd meg szépen neki, hol találja a mosóport és hol a pirospaprikát.

Az teljesen pozitív, hogy ezeket te tudod. Jó, ha a férfi néha besegít a házimunkába.

De a feleséged esetleg reggeltől estig keményen dolgozik? Mert így érthető lenne, hogy hullafáradtan már nincs ereje hozzá és hétvégére marad a nagytakarítás.

2014. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
92%
nem akarok kötsögösködni, de így jár az aki nem próbálja fel a cipőt vásárlás előtt. Párszor leültetném őt a TV Paprika elé, hogy lássa mégis hogyan kell főzni. Az meg hogy nem tud takarítani kamu, - nem akar takarítani- én 13 éves korom óta takarítok otthon és senki sem mutatta meg hogy kell porszívózni.
2014. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen kiszolgálták otthon, ez volt neki a minta. Adj neki időt, hogy változzon. Beszéljétek meg, ki mit vár el a másiktól, mit vállal a házimunkában.
2014. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
88%
25 éve vagyunk házasok, és nekünk is sok nehézségünk volt az elején. Én főztem-mostam-takarítottam, de mint kiderült, a rendről alkotott nézetünk a férjemmel erősen eltért. Az ő szülei gyógyszerészek voltak, és a rend neki steril rendet jelentett. A hibát ott követtük el, hogy nem ültünk le beszélgetni, hanem ő különböző módokon próbálta érzékeltetni, hogy nem elégedett a "teljesítményemmel". Volt ott duzzogás, sóhajtva utánam takarítás, dühöngés, némaság. Ti ne így csináljátok, üljetek le, beszéljétek meg, téged mi zavar és hogy mit szeretnél. Ő is tegyen vállalást, hogy ebből mit tud megcsinálni és mi az, amire nem képes. Most már én is igyekszem jobban rendet tartani és a férjem megszabadult a kosz-fóbiától.
2014. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
57%

Most mar semmit, ki milyen viragot szakit, olyat szagol...


esetleg hivd fel a figyelmet arra, hogy a restseg a het fobun egyike :)

2014. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
37%
Válás...
2014. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
91%

"Te feleseget akartal vagy hazi rabszolgat?"


Egyenrangú társat akart, nem egy lusta, trehány disznót.

2014. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!