Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jelenleg van valami problémáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg van valami problémátok a házasságotokkal/kapcsolatotokkal? Ha igen mi az? Szerelmesek vagytok még? Boldogok vagytok most?

Figyelt kérdés
Pusztán kíváncsi vagyok mások kapcsolataira, ha fogalmazhatok így :) Aztán ki tudja, hátha megoszhatunk pár tanácsot is egymással...
2014. dec. 2. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Probléma nincs,vannak köztünk nézeteltérések,de mindig megtudjuk beszélni.Boldog vagyok a kapcsolatban,csak kicsit nehezen viselem,mikor barátom éjszaka is dolgozik:( Szerelem? hm az szerintem csak egy illúzió,én annál sokkal többet érzek iránta.Nekem ő a legfontosabb ember az életemben,persze szüleim után:)
2014. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos csak az esküvő után derült ki, hogy a feleségem egyáltalán nem tud főzni. Olyan szinten nem, hogy ha én nem vagyok otthon, vagy valamiért éppen nem tudok összedobni valamit, akkor csak szendvicset eszik. Porszívózni azért nem porszívózik, mert nem ért hozzá. Szerintem nem nagy ördöngösség. A mosást azzal utasítja el, hogy ő nem igazodik el a gombok között. Egyébként ha mondom neki , akkor elmosogat, felmos. De például a kávés, üdítős poharakat, kistányérokat szerteszét hagyja a lakásban, úgy kell mindent összeszednem utána. Úgy látom, ő így elégedett. Én egyre nehezebben viselem.
2014. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Mi elég régóta együtt vagyunk a párommal és néha sajnos úgy érzem csak megszokásból vagyunk együtt. Az együttlétek rutinossá váltak sajnos, bár elég sűrűn sor kerül rá. Én próbálok újítani de nehéz. Sajnos egy nap megcsaltam, ráadásul egy közeli barátjával annak reményében hogy az aktus más/izgalmas lesz. Azóta megbántam mert nem volt olyan jó, mint a párommal. Ő megbocsájtott, sőt igazából nem úgy tűnt hogy nagyon zavarná a dolog... Én úgy gondolom nem vagyok szerelmes, de boldog vagyok, hisz nélküle egy senkinek érezném magam és nem tudnék tovább rendes életet élni. Nagyon nehéz és fájdalmas lenne megválni tőle...

Hiszen a jobb kezemről beszélek...

2014. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs különösebb probléma, csak néha apróbb nézeteltérések. Vannak gondjaink, de nem egymással. 6 éve élünk együtt, ebből 5 éve házasok. Igen, szerelmesek vagyunk egymásba. :)
2014. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2-és, hogyhogy csak házasság után derült ki? Előtte nem értetek együtt?

Nálunk nincsenek problémák. Boldogok vagyunk.

2014. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A ferjem allandoan valamit ja it szerel fur farag koszol a lakasban.

Es hetekig honapokig tart Minden amire kesz van.

Ezen szokott vita lenni.Es koszos ruhaban ul le.

De nagyon szeret minket es ugyes.

Nem vagyok szerelmes de a ferjem a parom szovetsegesem tarsam reszem mint a lezen labam.

Ez a szerelemnel tob et er.

2014. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi ot eve vagyunk egyutt ami zavar az az h azt hiszi h mindig igaza van, mindenre erzekeny, o viccelhet velem de vice versa nem müködik, es nem,mnem vagyok szerelmes.Szeretem ot emberileg, de ez igye nem ugyanaz:-)))
2014. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elég komoly és egyre komolyabb probléma számomra, hogy különböző társadalmi osztályból jöttünk, így az értékrendünk alapvetően más. Eleinte nem okozott gondot, de ahogy telik az idő, egyre több dolog van, amiről azt gondolom, hogy egyáltalán nem tudom elfogadni az ő nézeteit. Például állandóan dolgozik, a hónapban minden hétvégét végigdolgozott - de értelmetlenül, mert kifolyik a kezéből a pénz. Költségvetést elvből nem hajlandó vezetni. Ennek eredményeképp egyedül érzem magam, és az egésznek semmi értelme.

A munkáját utálja, a főnökét is, de nem hajlandó váltani. Sem továbbtanulni. Pedig támogatnám, de hiába, ha ő nem akarja. Az egészségére kicsit sem ügyel, és még az is megfordult a fejemben, hogy ezért kicsit hősnek is érzi magát. Pedig ez egyszerű butaság.


Nagyon szeretem és ezeket a problémákat egyelőre ez elkendőzi. Boldog vagyok, ha vele vagyok. De félek a jövőtől.

2014. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hű #8as leírtad azt az embertípust amit én megvetek. Sajnálom. Mindigis rühelltem azokat akik tesznek az egészségükre és erre büszkék is... Azokat meg pláne akik nem képzik magukat mégis nyavajognak hogy rossz a munka.
2014. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak problémáink és a fő akadály az, hogy a férjem problémamegoldó képessége 0. Nem mondhatnám általánosságban hogy boldog vagyok. Néha még becsapom magamat, de ennek is vége lesz. Addig vagy megoldjuk vagy nem. :)
2014. dec. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!