Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem egyre agresszívabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egyre agresszívabb mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Üvölt csapkod 1 1 veszekedésnél a ffejét bele veri az ajtóba mmár egyszer az ujja is el tört mikor belevert azt mondja ezt én hozom ki belőle igaz mikor megismertem nem volt ilyen idegbajos. Másokkal sohase ingerült mindenre bólogat, nem hhúzza fel magát. Utcán sem tudja kontrollálni ha rajon az 5 perc hörög ésoökölbe szorítjaa kkezét. De sohasem üt meg.

2014. dec. 2. 18:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Üljetek le sürgősen erről elbeszélgetni. Olyan nincs, hogy te hozod ki belőle, valami problémája van, vagy beteg. Nem él kettős életet? Mert arra is utalhat a viselkedése, és, hogy rád hárítja annak okát. Mióta viselkedik így?
2014. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Elnézést az írás miatt,nem szoktam gépelni sokat.
2014. dec. 2. 18:28
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
Maradj csak vele, majd megüt egy idő után. Amit leírtál számomra ijesztő, én elhagynám.
2014. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Én azonnal leülnék vele beszélgetni, és ha azután sem változtatna, elválnék.
2014. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Számomra is az! A csaladja rendes sohasem bántották. Velem mégis olyan a modora mint egy alkoholistána k pedig még csak nem is Iszik!
2014. dec. 2. 18:32
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
Stresszes, rossz a kapcsolatotok mostanában? Ez lehet a belső agressziójának, vívódásának kifejeződése is. Amiket leírtál inkább önpusztító magatartásra utalnak (saját fejét veri a falba, ököllel üti, stb.), tehát elsősorban nem közveszélyes, de nem árt az óvatosság.
2014. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
7%
A beszélgetés sz*rt se ér, orvoshoz kell menni, először háziorvoshoz, aztán pszichiáterhez. Ha nem hajlandó, akkor tényleg életveszélyes vele maradni.
2014. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ez már orvosra tartozik.
2014. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
31%
Azért azt is leírhatnád, hogy TE hogyan viselkedsz, hogyan váltod ki belőle ezt. Nem állítom, hogy így van, de az is lehet, hogy egész nap pofázol és azért olyan ingerült!
2014. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
15%
Dühkezelés.
2014. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!