Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » GYermekvállalás előtt mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GYermekvállalás előtt mennyire volt szempont, hogy jó szülő lesz-e a párodból?

Figyelt kérdés
S mi lett a végkifejlet, jónak bizonyult?
2014. dec. 5. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
EZT elöre senki nem tudja megmondani, mert csak akkor derül ki, ha már ott a gyerek
2014. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Mivel jó volt a házasságunk, jó férj volt, ez a kérdés eszembe sem jutott. Jó apa is lett.
2014. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Fontos szempont. Az enyémből jó apa lesz. A családjukban sok a kisgyerek, imádja őket, jó nézni amikor foglalkozik velük. Végtelenül türelmes is. Soha nem vállalnék gyereket olyannal, akiben nem vagyok 100%ra biztos.
2014. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
1-es, ez tévedés. Nagyon sok emberi tulajdonság a figyelmes szemlélőnek előre megmutatja, ki mennyire felelősségteljes, ki mennyire megbízható, gondoskodó, figyelmes, stb. A viselkedés, a különböző helyzetekre adott reakció alapján nagy valószínűséggel meg lehet mondani, kiből milyen társ és szülő lesz. Persze a párválasztásnál elhomályosít a szerelem, nem vesszük észre, vagy nem akarjuk észrevenni a jeleket, pedig a legtöbb esetben borítékolható, kiből milyen szülő válik, én legalábbis még ezen a téren nem csalódtam.
2014. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

természetesen szempont volt...Olyannal,akiről tudtam volna előre,hogy nem lesz jó szülő miért vállaltam volna gyereket?Gyermekvállalásnál szerintem ez szempont,párválasztásnál még nem volt az,de mire eljutottunk oda,hogy gyerekünk legyen,tudtam róla,hogy jó apa lesz,különben nem jutottunk volna addig.Kicsit keszekusza,de remélem érthető.

Amúgy igen,jó apa lett belőle.

2014. dec. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

3: "Az enyémből jó apa lesz. A családjukban sok a kisgyerek, imádja őket, jó nézni amikor foglalkozik velük. Végtelenül türelmes is."


Pont ez volt nálunk is, a volt férjem sokat vigyázott a kisebb testvéreire, a kicsikkel sokkal türelmesebb volt, mint én és tapasztaltabb is. Amikor a gyerekvállalásról beszéltünk, ő négyet akart, én 2-3-at, de úgy voltam vele, hogy majd meglátjuk úgyis. Megszületett az első, rögtön a második, majd a kezdeti lelkesedése nullára esett. Egyre jobban kihúzta magát a feladatok alól. Persze más időnként jópofizni a gyerekeknek mint 24 órában nevelni, ellátni akkor is, ha hulla fáradt vagy.

A vége az lett, hogy egész nap a számítógép mögött ült, a gyerekekkel való foglalkozás annyi volt, hogy a gyerekek két oldalról nézték ahogy apuka játszik.

Amikor már nem élt velünk egyszer felugrott valamiért, megkértem, hogy vigyázzon a gyerekekre amíg elszaladok a postára. Tudod mit csinált velük? Nézték a tévét. Ennyi volt a foglalkozás a részéről.

Úgyhogy ne vegyél mérget arra, hogy biztos jó apa lesz a párod. Ismerősi körben van olyan is akinek a barátnője terhes lett, volt nagy hiszti, hogy miért nem képes elvetetni a gyereket, miért teszi tönkre a kölökkel mindenkinek az életét, ehhez képest mintaapuka lett belőle, aki imádja a gyerekét.

2014. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Általában látszik egy ember jellemén, ha jó szülő lesz belőle. Természetesen elsődleges szempont volt, mert szeretnék családot. Egy exemet azért hagytam ott, mert megbízhatatlan és agresszív volt, hiába volt mindemellett családcentrikus, és hiába akart gyereket. Most van neki, üti-veri őket, mert szép dolog a család, de nem úgy ugrál mindenki, ahogy ő fütyül. A jelenlegi párom végtelenül türelmes és érzékeny, tenyerén hordoz, abszolút védelmező típus, szereti a gyerekeket, állatokat, jól bánik velük, megbízható és önzetlen. Szerintem jobban fogja venni az akadályokat, mint én.
2014. dec. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Akik azt állítják, hogy nem lehet előre jó eséllyel megállapítani, hogy kiből milyen szülő lesz, azok nyilván olyan párt választottak, akiről a vak is látta, hogy rossz lesz. Csak ők nem.
2014. dec. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem lehet elore tudni mindenkinel jo lesz e. Nalunk a volt ferjemet imadjak az "idegen gyerekek (haverom gyerekei stb),a keresztfia is szereti. De mikor meglett a sajatja es egesz nap itt volt ugye,nem csak par oraig mint a rokon gyerekek,hat hamar kiderult hogy turelme nem sok van. 3 eves volt a fiunk de kapcsolat semmi nem volt koztuk,a gyerek sirt,ha az apjaval kellett mennie valahova annyira nem szoktak össze. De apa sem tudta mit kell tennie. 6 eves es a mai napig nem tudja mi a kedvenc kajaja a gyereknek. Ennyi. De a tobbi gyerekkel jol elvan par orat persze...
2014. dec. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nemelyik valaszolo jo nagy hulyeseget irt (9- es). Mindenki azt latta hogy jo apa lesz dicsertek hogy mennyire ert a gyerekek nyelven,a kolykok csungenek rajta es aaaah... olvadoztak. Ja egy ideig igen de napi 24 oraba,gyereksiras,ejszakazas mar nem olyan fasza neki. Tv,net,haverok jobban erdeklik. Ennyit arrol hogy mindenki latta h jo apa lesz. Akirol viszont nem is gondoljak okozhat meglepetest. Ne altalanositsunk.
2014. dec. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!