Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élők véleményére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők véleményére vagyok kíváncsi. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sokszor találkozok olyan férjjel/feleséggel aki azt állítja hogy "én szép, okos, dolgos vagyok". Bezzeg a feleségem/férjem az egy semmirekellő lusta......stb. stb.

Nos én ezzel szemben azt tapasztalom, hogy ebben a kérdésben is érvényesül a "megtalálja zsák a foltját" mondás. Tehát az esetek jó részében egyik sem jobb a másiknál. Ti hogy látjátok?



2014. dec. 7. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
én úgy látom, tök jó, hogy nincs ennél nagyobb problémád, de tényleg. Valószínűleg a te zsákod/foltod is egy kotnyeles, kekec illető...
2014. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-es, kulturált, kiemelkedő műveltségre utaló hozzászólásodat.
2014. dec. 7. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én főleg boldog házasságokat látok. Szóval ha úgy vesszük, ezek ilyen "megtalálja a zsák a foltját" kapcsolatok :-)
2014. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok olyan embert ismeret, akik mártírok. Tehát vezetik a komplett háztartást, kerttel, nevelik a gyerekeket, dolgoznak, aztán be se áll a szájuk, hogy mennyire fáradtak, mennyire jaj de nagyon rossz nekik, senki nem segít. Na, ezek az emberek azok, akik kiveszik a kezedből a munkát, ha meglátják, hogy csinálsz valamit, és nem engedik, hogy segíts, mert úgyis úgy a jó, ahogy ők csinálják, sőt, ha megcsinálod, akkor képesek utánad csinálni. Én így látom.


Ha valakinek viszont tényleg olyan a párja, hogy a legalapvetőbb dolgokban sem segít, pedig a másik igényelné, akkor sajnálom az illetőt. Nyilván elkövették azt a hibát, hogy a kapcsolat elején a nagy szerelemben nem tisztázták, hosszú távon ki mit vár a másiktól. Ha meg igen, és közben változott a helyzet, akkor meg azért sajnálom.

2014. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen 4-es, én is pont erre gondoltam. Az én rokonságomban is vannak olyanok, akik kivesznek mindent a másik kezéből "ezt én jobban tudom" felkiáltással. Utána meg panaszkodnak, hogy mindent nekik kell csinálni. Dehogy kell! Maguk választják ezt.
2014. dec. 7. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Vannak ilyen emberek, csak azt nem veszik észre, hogy saját magukat ócsárolják, amikor a párjukat szidják. Senki nem kényszeríti őket, hogy egy rossz házastárssal éljenek, de ha ő úgy gondolja, hogy ennyit érdemel, akkor nem fogom azt gondolni róla, hogy pedig többet ér..
2014. dec. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok olyan eset van, hogy külső vonzalom alapján választ párt magának egy nő, és boldogtalan lesz a házasság, pedig ő mindent megtesz, de a párja nem tudja mik egy férj kötelességei. Nem egyenlő arányban hibásak, bár abban a feleség is hibás,hogy az ismekedéskor csak a külsőre,anyagiakra figyelt oda.
2014. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!