Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amióta a feleségemnek új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta a feleségemnek új munkahelye van, azóta féltékeny vagyo, hogy többet van szinte a fönökével mint velem. Hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés

Nem vagyok féltékeny típus,de már úgy érzem néha fontosabb a cég dolga.A munkaköréhez tartozik,hogy néha a fönökkel akár külföldre is kell menni üzleti megbeszélesekre.Nagyon zavar hogy pl nem velem jut el olyan helyekre,hanem pl a fönökével.Amin persze túl tudok lépni,mert a munkája viszi oda.Amin kiakadtam,hogy volt egy céges év végi rendezvény,amire nem ment el.A többi kolléga mondta neki hogy nem ment el,rossz kedve volt a fönöknek.De most komolyan az kit érdekel hogy ezért rossz kedve van?Az érdekel valakit hogy ha mondjuk nem velem van akkor és elmegy a szülinapomon,akkor nekem lesz rossz kedvem?Miért kell ilyen személyes dolgokat belekeverni hogy a fönöknek rossz kedve lesz?

Soha nem voltam féltékeny rá,de ez már kezdi kiverni a biztositékot,és nem a párom részéről,hanem a cég hozáállásában és a fönök hozzáállása-A következő mi lesz?Nem ment el vele kávézni vagy nem feküdt le vele,akkor lesz rossz kedve?Kicsit zsarolás szagú a dolog nekem.

Én nem gondolom hogy a munkába bele kellene keverni a fönök éppen lelkihangulatát.


2014. dec. 8. 09:20
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Már olyan félelmeim vanna,hogy a végén összemelegednek vagy nem tudom,hogy többet lesz vele mint velem.Egynlőre nagyon nehezzen kezelem a dolgot,még hozzá kell ehhez szoknom.Szóval hogyan kezeljem és maradjak higgadt?Mert jelen esetben nagyon nehezzen megy és ezzel sem szeretném elrontani a kapcsolatunkat.
2014. dec. 8. 09:26
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Ő, és ezt most komolyan azért, mert nem volt kedve elmenni egy rendezvényre? Te beteg vagy ember, kezeltesd magad... Szegèny nejed...
2014. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Már vagy a 4. kérdést írod ki erről.
2014. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Második,félre értesz.A feleségemnek nem volt kedve elmenni,a többi kolléga mondta a feleségemnek hogy a fönöknek rossz kedve volt.Ezért én miért vagyok beteg?Úgy gondolom a munkához semmi köze a fönök kedvének.Még ha céges rendezvény akkor is,ráadásul még csak 2 hónapja dolgozik ott,azt mondom évek óta ott dolgozna.
2014. dec. 8. 09:33
 5/20 A kérdező kommentje:

ma 09:33



Jó és?Mit zavar téged?Lapozz tovább és a gondod megvan oldva nem kell az én kérdésemmel foglalkoznod.Majd válaszol más akkor.Keressél másik kérdést.

2014. dec. 8. 09:37
 6/20 anonim ***** válasza:
37%

A féltékenységed nagyon is megalapozott. A jelek szerint a főnököd nagyon hajt a nejedre.


Annyit tehetsz, hogy a nejeddel megbeszélsz mindent, és támogatod, ha úgy áll a helyzet, hogy munkát kell váltania. Az ilyen "szuperfőnökök" képtelenek megérteni, hogy egy jól kinéző nő is CSAK munkaerő, nem pedig minden más is egyben.

2014. dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%

Ha ilyen beosztásban dolgozik akkor jobb, ha elfogadod, h bizony nem lesz a hűség mintapéldánya.

Nem feltétlen a főnök lesz a szerető, inkább a kintiek közül valaki.

Az ilyen helyeken így megy ez, kb nyílt titok.

2014. dec. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Eddig teljesen más munkakörbe dolgozott,az is irodai munka volt,de teljesen más jellegű és ott női főnöke volt.Soha nem merült fel nálam a féltékenység,természetes egészséges féltékenység az volt persze.Az mindenkinél van valamilyen szinten.

Majd felajánlották neki,majd sokat gondolkodott,el sem akarta vállalni a munkát,nagyon sokat gondolkodott rajta.Majd a kollégái meggyőzték hogy ez az eddigi munkához képest milyen jó lesz stb.Mintha összeakarnák boronálni a fönökkel,ugyan is ez a váltás cégen belül történt.

2014. dec. 8. 09:46
 9/20 A kérdező kommentje:
Ja és az igazgató személyesen kereste fel a fönökét,hogy szeretné maga mellé kérni.Igaz régebben is felajánlották neki,de akkor nemet mondott.
2014. dec. 8. 09:48
 10/20 anonim ***** válasza:
98%
Ha ennyire nem bízol a nejedben, akkor ez a házasság miről szól? Tudom hogy nem a feleségeddel van gondod hanem a cég hozzáállásával, de itt akkor is erős szerepe lenne a feleségednek, ha meg akarna csalni nem?
2014. dec. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!