Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről a szituációról? Ti ehhez, hogy állnátok hozzá?

Figyelt kérdés

A feleségemnek csak alkalmi munkája van ami legjobb esetben is havi 30.000 ft. Ő egy héten egyszer dolgozik , míg én mindennap dolgozom 12-24 órában természetesen a keresetem is ehhez igazodik ami 200.000 ft.

A problémám azzal van, hogy apósom is sokat dolgozik külföldön viszont az anyósom nyugdíjas így ráér otthon lenni és a házimunkába vagy a vállalkozásba segíteni apósomnak!

De mikor én dolgozom pl. reggel 6-tól este 18-ig akkor délelött a feleségem nem dolgozik ezért csak eljárkál az anyjával vásárolgatni (anyósom fizeti) és elmegy a szülői házhoz ami tőlünk 15 km (anyósom viszi).

De ha én dolgozom akkor neki nem otthon kellene lennie?

Benneteket nem zavarna, hogy amíg dolgoztok addig Ő az anyjával mászkál?



2014. dec. 9. 20:12
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
85%
Inkább az zavarna h nem dolgozik rendesen és el kell tartanom.
2014. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk fordítva van. Èn dolgozom párom csavarog.
2014. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
79%
Miért kéne otthon kennie? Megmondanád?
2014. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
81%
Az miért baj, hogy az édesanyjával tölti az idejét?
2014. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
87%
Mikor hazamész akkor a lakás rendben van-e vagy rendetlen és neked kell kitakarítanod, van-e otthon étel (reggeli/ebéd/vacsora), vagy neked kell megfőznöd, ha enni akarsz? A ruháitok kivannak mosva, szekrénybe elpakolva?
2014. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Mikor este hazaérek tökéletes rend van.

Főtt étel az asztalon, a ház csillog- villog, kitakarítva, kimostva, begyújtva. Ezzel nincs gond.

Csak kissé zavaró már , hogy mindennap csavarog valahol.

Szabályszerűen Mindennap

2014. dec. 9. 20:20
 7/49 anonim ***** válasza:
91%

Akkor gondolj bele a helyzetébe, te hogyan éreznéd magad, ha minden nap ugyan azt a 4 falat kellene bámulnod, és senkivel nem találkoznál, nem beszélnél?

Szerinted nem lenne egy idő után unalmas és nyomasztó?

Szerintem, ha te otthon lennél huzamosabb ideig akkor te sem tudnál folyamatosan otthon lenni, biztosan elmennél sétálni, vagy a haverokkal szórakozni.

2014. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
93%

"Mikor este hazaérek tökéletes rend van.

Főtt étel az asztalon, a ház csillog- villog, kitakarítva, kimostva, begyújtva"

Akkor meg mi is a probléma? Miért kéne otthon ülnie egymagában, amíg te dolgozol? Nem a középkorban élünk.

2014. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
89%
Na ezt nem értem. Ha mindent elvégez, csili-vili rend van, és kaja az asztalon, nem az ő (te) pénzedet szórja, mert anyós fizeti, akkor mi a gond? Ha ő otthon van, neked mitől több? Így legalább van egy kiegyensúlyozott feleséged. Nem, engem azt hiszem nem zavarna, ha mondjuk otthon van, mire én megyek.
2014. dec. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy, mikor én otthon vagyok például mikor éjszakára megyek akkor 18-tól másnap este 18-ig otthon vagyok. Én sem megyek sehova, én is a 4 falat bámulom.

Múltkor mikor én mentem a haverjaimmal szórakozni akkor hívtam de nem jött inkább otthon maradt

2014. dec. 9. 20:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!