Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismertek olyat, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat, hogy egy gyermekes, házasságban élő nőt megszeretett egy férfi, és utána vele házasodott össze?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nekem van egy gyermekem, formaházasságban élek, mert a fiam apja úgy viselkedett velem, olyan bosszúval a vele való szakítas után, hogy nem akartam egyedül maradni, védelemre volt szükségem. Ez azonban nem egy érzelmi kapcsolat, ezt meg is beszéltem a férjemmel, és a beleegyezésevel elkezdtem ismerkedni, egyelőre csak levelezni. Szerintetek van olyan férfi, aki képes ezt megérteni, és szeretettel lenni felém, a gyermekem felé, és elvenni feleségül? Mert ez továbbra is fontos számomra, hogy ne csak élettárs legyk, hanem feleség... rendes családi életet szeretnék, és még gyermeket, egy megbízható ember oldalán. Kérem, olyanok írjanak, akik a véleményüket kedvesen tudják megosztani. Bántásból volt már elég az elmúlt években, amikor senki nem állt mellettem igazán...
2014. dec. 12. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy van ilyen, ne viccelj. Nekem is van 2 gyerekem, de ez még egyszer sem, egy férfinak sem volt probléma.
2014. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

És még nem záródott le a dolog a gyereked apjával? Még szükség van erre a látszat házasságra?

Szerintem a gyerek nem akadály. Viszont az igen, hogy egyik kapcsolatból (bár ugye nem igazi) rögtön mennél a másikba. Ráadásul az elején nem is lehet tudni, hogy lesz-e belőle házasság, ahhoz azért jól kell ismerni egymást, sok mindent meg kell együtt élni.

Szóval nálam ez lenne az akadály, hogy rögtön egyik házasságból mennél a másikba.

Honnan tudnám, hogy nem én is csak egy eszköz vagyok valami közvetkező lépéshez?

2014. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen eset van.
2014. dec. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kettes, félreértetted, vagy én írtam félreérthetően. A fiam apjával három éve szakítottam, gyermekelhelyezési eljárás folyik. Akivel most együtt élek, azzal csak egy éve vagyok együtt. Ha az "eszköz" szót használod, ki kell emelnem, hogy itt kölcsönös, komoly segítségnyújtásról volt szó, nem arról, hogy én egyoldalúan használnám őt. Azt pedig, hogy nincs érzelmi elköteleződés részéről, ő vetette föl hamarabb. Ekkor mondtam neki, hogy így viszont nem tudom hosszú távra vállalni, mert nekem fontosak az érzelmek.
2014. dec. 12. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:

4: Valóban nem így értettem, de így már érthetőbb :)


Azt viszont fenntartom, hogy ne férjet keress rögtön, mert azt az elején még nem tudhatod, hogy egy kapcsolatból mi lesz.

2014. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, a fiad apukája nem a mostani férjed, hanem a "védelem" miatt mentél hozzá a jelenlegi férjedhez?


Biztos van olyan férfi, aki megérti a helyzeted és elfogadja, de nem lesz könnyű dolgod, mert menekülsz az egyedüllét elől, és így nehezen fogsz reális döntést hozni, amivel lehet, hogy visszaélnek mások.


Azt érzem, hogy te egy nagyon kedves, aranyos, odaadó nő vagy, de ugyanezért eléggé kiszolgáltatott is. Egy kicsit erősebbnek kéne lenned.

2014. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a #4-est később olvastam csak.
2014. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne,én is még a férjemmel éltem egy fedél alatt(de már mindketten külön utakon jártuk akkor vagy 2 éve) amikor megismerkedtem a mostani férjemmel.Nekem két gyerekem volt,így ismert meg,így szeretett meg :)
2014. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiótok válaszait! Magamról tudom, hogy nem állok meg egyedül a lábamon. Egy kisgyerekes anyától ezt elvárni szerintem irreális. Egészen más egy kamaszgyerekkel, aki már nagyjából el tudja látni magát, otthon tud maradni egyedül, ha beteg, amikor anyja dolgozik, stb... aki gyereket szül, automatice függőségi viszonyba kerül a környezetével. Nekem smmilyen támogatásom nincs ezen a kicsin kívül, plusz ellenségem is van, persze, hogy nem akarok egyedül maradni. Nem csak idegileg, hanem fizikailag is kikészülnek hasonló helyzetű nők. Aki meg macsó nő - amilyen én nem vagyok -, az szinte teljesen képtelenné válik aztán normális bizalmi viszony kialakítására, nagy nehezen megáll a lábán, kiharcolja, de aztán fel nem adja soha. Nekem valóban más a természetem. Volt egy hibás választásom anno, következménye van, remélem, tanultam belőle, és lesz valaki, aki így fogad el, szeret, akiben bízhatok.
2014. dec. 13. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!