Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt már aki a folyamatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már aki a folyamatos netezés, kockulás miatt hidegült el a párjától?

Figyelt kérdés
Ha esténként mindkét fél netezik (laptop/okosteló) más elfoglaltság helyett, mehet a kapcsolat rovására vagy ez pár év házasság után már betudható és emiatt nem lehet elhidegülni? Van, hogy a gyermek soká alszik el és így amúgy sem tudnánk mást csinálni.

2014. dec. 12. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Én nem hidegültem el, a párom pedig mindig is olyan volt, amilyen, de nálunk is ez megy sajnos, ráadásul ő informatikus, úgyhogy kidobni sem tudom a gépeket. A kistesó is kb. akkor jön majd össze, ha a szél rámfúj valamit és beporzódok. Ennek ellenére ne adtam fel, zaklatom, csak gyakran felidegesít, de hát olyat szagolok, amit szakítottam, mert ő mindig is ilyen volt.
2014. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen sajnos nálunk is ez van,hazajön a férjem a munkából,beül a latop elé és el se jön onnan lefekvésig.Ilyenkor beszélgetni se lehet vele,mert úgyse figyel oda mint mondok(aham,ja,ühüm...ebben kimerül a dolog részéről).

Mivel nem a falat akarom nézni ezért nem tudok mást tenni,mint én is kockulok...

Próbáltam már beszélni vele sokszor,de csak ideig-óráig van változás.

Soha sehová nem megyünk együtt,szex is lassan már eseményszámba megy,ha nagynehezen el tudom rágatni a gép elöl...

Szerintem simán megromolhat emiatt egy kapcsolat,a miénknek sem tesz túl jót...:(Nekünk még nincs gyerek,de kezdek elbizonytalanodni,hogy kell-e egyáltalán,met ő is csak kb apuka hátát látná mindig...:/

2014. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, mivel nekem is a férjem,akkor kapcsolja le a gépet, amikor már alvás, és igen a szex is hanyagolva van, mert én is a gép elõtt vagyok,mint most,vagy a TV.-t nézem a szobában.Nagyon hasznos az internet, de azt hiszem árt a kapcsolatoknak.
2014. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Mi is kockulunk esténként,mint most is,ez megy 3 éve,nem romlott a kapcsolatunk,sztem emiatt nem is fog,ez valahogy hozzátartozik az életünkhöz,hogy amikor a gyerekek elalszanak,,akkor mindketten lazulunk,olvasgatunk ,játszunk.
2014. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

Én úgy fogalmaznék h pont ezért nem keresek kapcsolatot mert a kockulást nem fogom abbahagyni. Viszont ezt én tudom magamról így nem probléma sokan ezt sajnos nem tudják és akkor jönnek a gondok.


De az is érdekes h az összes ismerősöm hozzám szalad ha gond van a PC-vel.

Pedig én nem is vagyok olyan nagy valaki csak szeretem csinálni.

2014. dec. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk sajnos ugyanez van de nalunk en vagyok a kockabb:-))Mindketten az Ipad-et bujjuk, minimal beszelgetesek, szex esemenyszamba megy....es igen igy siman tonkre lehet vagni egy kapcsolatot.


Uristeeen ha kidobnank a tableteket meg a vegen beszelgetni kene, azt se tudnank h mit mondjunk.-)))))Pl: hellooo te meg elsz?:-))))


Viccen kivul nalunk az a gond, h ot nem erdekli amit en mondok es vice versa.O depresszios en meg a vilag legvidamabb embere vagyok, folyton rohogok, viccelodom es ez ot bosszantja.Engem meg az, h mindenhez negativan all hozza, szoval inkabb a barataimmal csetelek:-))))

2014. dec. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is okoz gondot a sok tetves okoskütyü.... hogy semmit nem lehet csinálni ne csipogjon valami... laptop tablet okostelo.... utálom mindet ilyenkor nagyon. Leginkább a telefont..... mert csipog állandóan és mindig kéznél van bármit csinálunk.

Mondjuk a szexben még nem okoz gondot, mert ha elkapom a páromat azt úgy teszem, hogy semmi más ne érdekelje csak én, csak néha a kedvemet veszi már el attól hogy elkapjam, és meg kell erőltetni magam....

Lányok/nők (fiuk/fasik is persze) semmi vonzó nincs bennetek ha egész nap a telefont bu*eráljátok!!! Ne panaszkodjatok utána ha a párotok nem közeledik felétek.

Én sem tudom meddig lesz még igy hozzá kedvem... motivációm. Kezs nagyon elegem lenni abból hogy a telefonnal és a facebook-al kell vetélkednem... mert ez meg az irt és ezt meg azt küldték.

31/F

2014. dec. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
6-os, akkor minek vagytok együtt?
2014. dec. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mi együtt leülünk megnézzük az üzeneteinket aztán kb 20 perc és már azt vesszük észre hogy egymással foglalkozunk inkább
2014. dec. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Mi elégedettek vagyunk a kocka élettel, mondjuk mi beszélgetünk közben...


De megmondom őszintén, nem is tudnék mit a szemére vetni, én is játszottam azokkal a játékokkal, amivel ő, sőt mai napig játszunk. (tizenévesen wowoztunk, aztán lol, aztán most vettünk GW2-t :) tök jó, megosztjuk az acc-ot, mert egy fért bele a keretbe, így együtt ugyan nem játszunk, de mindig nézzük a másikat).

Pl. én már nem lol-ozok, mert megmondom őszintén elég idegbeteg lettem tőle, de szurkolok neki, és lehet mások szemében ez szánalmas hasztalan időtöltés, de én se ba.tatom a horgászokat, akármi is a véleményem. NEM?


Szóval csak annyit tudok mondani: aki kockával kezd, az legyen tisztában azzal, hogy ez nem egy hiba amit ki kell javítani, hanem egy életforma, még ha sokaknak nem is tetszik. Miért kellene megváltoznia bárkinek is? Aki ilyet vár el a társától, az nem társ.


Egy elvárása lehet az embernek, hogy kötelezettségeik, és kapcsolataik kárára ne menjen a hobbi. Na EZT érdemes átbeszélni :)

2014. dec. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!