Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy ilyen gyermekvállalási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen gyermekvállalási döntés tönkreteheti a házasságot ha mindegyik fél egyetért vele?

Figyelt kérdés
A férfitól nem lehet gyereke a nőnek. Emiatt lombikkal próbálkoztak ami megviseli a nőt es nem sikerült. Ezek miatt a pár úgy döntött hogy egy harmadik személy beleegyezésével megoldják a gyerek kérdést. A férj ezt nem megcsalasnak érzi hanem lehetőségnek arra hogy gyerekük legyen. A feleseg is szereti a férjét. Ilyen esetben megviselheti a házasságot ha a házaspár így áll hozzá?
2015. jan. 9. 21:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

erre VAN ELÉRHETŐ orvosi módszer ma Magyarországon!

nem kell lefeküdni harmadik személlyel!

behelyezik a spermát a nőbe.

ennyi.

2015. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Jaja, ha a lombikot is próbálták, akkor miért nem lehet ezt is kórházi körülmények közt véghezvinni?

Ráadásul a másik pasi sosem lehet biztos benne,h nem húzzák csőbe, mert a bíróságon csak a DNS teszt a döntő.

Apuka megunja a gyerekezést, elválik aztán kéri szépen a tesztet és kiderül nem az övé, anyuka meg bepereli a biológiai apát tartásért stb...

Viszont ha a hivatalos úton járnak el, akkor senkit se érhet meglepetés.

2015. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez nagyon rossz ötlet. Szinte biztos, hogy hosszú távon tönkre teszik ezzel a házasságukat. Ráadásul az a veszély is benne van, hogy a 3. fél bármikor apasági pert indíthat és magáénak követelheti a gyereket.

Én ilyen helyzetben inszeminációt választanék anonim donor spermával. Az az eljárás egyáltalán nem megterhelő. Ha a nő rendben van, akkor alig kellemetkenebb, mint egy átlagos nőgyógyászati vizsgálat.

2015. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Megviselheti. Az apa fejében mindig ott lesz hátul, hogy "de nem az én gyermekem", a nőében pedig "de mi van, ha nem úgy szereti, mintha a sajátja lenne".

És érdemes az első válaszolót figyelembe venni!!!

2015. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
Miért nem sikerült a lombik? És mi lenne a felállás? A férfi másik nővel vagy a nő másik férfivel? Mert ha ez utóbbi, akkor inkább közösen kiválasztott apa spermabankból.
2015. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező, egyéne válogatja... én férfiként egy ilyen helyzetben hasonlót preferálnék, pont tegnap írtam be egy házasságos kérdéshez, ide:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

(a 48. válasz)

A "mi lesz ha mégis meggondolom magam később"-re egyszerű a megoldás, kell a közjegyzőnél letétbe helyezni egy papírt, amiben kijelentem, hogy tudok róla, hogy genetikailag más az apa, ez esetben az irat keltétől számított 1 év jogvesztő, a közjegyzői okiratot meg minden bíróság vita nélkül elfogadja, ennyi.

De nyilván van olyan férfi is, akinek ez nem pálya.

2015. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%

Cinkes... és ha fél évig a harmadikkal se jön össze?

Nálunk más volt a helyzet, és örökbefogadással oldottuk meg.

Tök jó dolog. :D

2015. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha vagytok olyan buták, hogy a feleséged ezért összefekszik mással, akkor tuti... Mert erre semmi szükség. Legjobb barátnőmék is 3. Személy bevonásával oldották meg, mert a férjének egy betegség miatt nem lehetett gyereke. A testvère adott"anyagot" es egyszerűen "házi inszemináció" keretében egy fecskendőcel a nőbe juttatták. Elsőre teherbe is esett. Nálunk a családi viszonyban semmi gondott nem okozott, gyerek már 9 éves. Én is simán adnék petesejet a testvéremnek, ha szüksége lene rá.
2015. jan. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22%

Ha a nőnek lehet gyereke, akkor nem ertem mire fel a lombik..

????


Inszeminációval termekenyítik meg ebben az esetben..


Igen, tönkre mehet a kapcsolat.. Msot meg könnyebben mondja azt, hog oké a ferj.. De a nő le fog feküdni vaalkivel, test a testhez...stb..az akivel, annak pedig lehet követelése, plusz( hiaba egyeztek meg) plusz a tudat, hogy a szerelméhez ért valaki más is űgy utóbb okozhat gondot.

Más előtte nyilatkozni erről.

2015. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

9. Vagyok..


Azt hiszem leesett a lombika ferjjel közösen volt..

Az inszeminációt ebben az esetben spermadonorrak csinaljak.

2015. jan. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!